Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy bérleti...

Mennyibe kerül egy bérleti szerződés?

Figyelt kérdés
Ismerjük a tulajt, ahová költözünk, de annyira nem bízom meg benne, hogy bérleti szerződést ne csináljunk. Azt szeretném megtudni, hogy a bérleti szerződést hol csinálják és kb mennyiért.
2011. júl. 14. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor én költöztem életem első albérletébe, akkor a tulajdonos ügyvédje írt bérleti szerződést, és a tulaj is állta a díját. A másiknál "csak" két tanús szerződésünk volt.

Hogy mennyibe kerül azt sajna nem tudom megmondani.

2011. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az interneten is találsz ingyen letölthető bérleti szerződés mintákat, csak kitöltitek, esetleg egy-két ponton (pl. közös költség kérdése, kaució, felmondási idő, kutya-macska-tartás, javítások, stb.) kiegészítitek és két tanú jelenlétében aláírjátok. Csak ilyet használok és amikor gondom volt, elfogadta a rendőrség és a bíróság is. A google-ban keress rá bátran!
2011. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!