Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen Siófokon élni?

Milyen Siófokon élni?

Figyelt kérdés

Mennyire drágák ott a lakások, házak? Milyenek az emberek, a közbiztonság? Milyenek a vásárlási, szórakozási lehetőségek a nyaralószezonon kívül?

Elképzelhető, hogy heteken belül ott fogok munkát kapni. Egyelőre el nem tudom képzelni, hogy milyen lenne tartósan ott lakni. Eddig csak Pécsen laktam 28 évet és közben többek között egyetem alatt 7 évet Budapesten. Siófokon eddig csak nyaralni voltam.


2011. júl. 18. 15:58
 1/6 anonim válasza:
Gondolom nem sokban más, mint egy másik népszerűbb városban....
2011. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kösz a "hasznos" választ. "Nagyon" informatív volt.

Nekem elég kis városnak tűnik, úgyhogy nekem biztos más lesz, ha ott kötök ki.

2011. júl. 18. 19:30
 3/6 anonim válasza:
29%

Én most csalódtam igazán a Balatonban. Igaz mi Szemesen voltunk-de egy-két üzlet volt ahol lehetett vásárolni.

Ráadásul iszonyatos árak vannak. A tó koszos büdös és alacsony a vízszint.Kacsaúsztató!! Ha fizetnének se mennék oda többet nemhogy lakni!!

2011. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Előző vagyok!!Pécs gyönyörű az ország legszebb városa maradj ott!
2011. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Legszívesebben maradnék, csak éppen már több mint 3 éve nem kapok munkát. És a láblógatást is meg lehet unni egy idő után. Úgyhogy oda kell menni, ahol munka van. Ezt már megtanultam az évek alatt.


Siófok még mindig egy fokkal jobb, mint Pest. Egyetem alatt sem rajongtam magáért a városért. Eléggé lehangolna, ha nyugdíjas koromig oda lennék kényszerülve. Bár már ott is keresek állást, de Siófoknak azért jobban örülnék.


Én is ettől félek. Hogy egy kicsit unalmas lenne ott. Nincs annyi bolt stb. Gyalog átsétálok a város túlsó felébe. Kicsit furcsa lenne. Főleg mondjuk télen. Akkor gondolom nincs az a nyüzsgés, mint nyáron. Lehet kicsit kihalt is a környék olyankor.

Az hogy ott van egy tó és hogy milyen, az az én szempontomból most mellékes. Nem azért megyek elsősorban. Hanem hogy pénzt keressek.

2011. júl. 20. 21:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt élek Siófokon, de nagyon nem szeretem. Rettenetesen drága minden, ruhaboltból is csak kínaiak vannak, az emberek sem a legkedvesebbek erre fele, tisztelet a kivételnek, de az nagyon kevés. Elég gazdag város, nagyon sok embernek BMW-je, Mercedese van. Tipikus Fideszes város, sajnos... Régen más volt, jobb volt, talán addig, amíg a Sió Áruház megvolt.
2016. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!