Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet megpuhítani az új...

Hogy lehet megpuhítani az új fogkefét?

Figyelt kérdés

Eddig akárhányszor vettem új fogkefét nem volt gondom, elég volt, ha forró víz alá tettem. Most vettem egy signal fogkefét, de ugyanolyan kemény, durva marad, ha forró víz alá teszem.


Esetleg valakinek valami tipp?


2011. júl. 21. 21:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy dobjam ki és vegyek egy jobbat? :)
2011. júl. 21. 21:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg pár használat után "bekopik". Ha mégsem, akkor a helyedben inkább eleve puhát választanék.
2011. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Többféle keménységű van, ha a jelenlegi túl kemény, akkor vegyél eggyel puhábbat.
2011. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Harmadik napja használom, de ugyanolyan. Az a baj, hogy mivel műanyag tokban vannak, nem éreztem, hogy kemény lenne. Ez az első fogkefe, amivel így jártam, de azt hiszem,inkább veszek egy pár száz forintal "drágábbat", e elég olcsó volt, háromszáz körül, tényleg jut eszembe ez le volt akciózva, akkor ezért, ahá.) Azért köszi :)
2011. júl. 21. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:

A legtöbbnél több fajta van.

Rá szokták írni nagy betűkkel, hogy SOFT, MEDIUM, vagy HARD.

Egyébként egy hét után sokkal puhább lesz, mint az elején.

2011. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jé ezt nem is tudtam, eddig ezek szerint mindig véletlenül választottam puhát. Most megnéztem, pedig már kin volt a kukában, de képes voltam, most kibontani a zacskót és megkerestem :) Medium van rajta, azta tényleg, de jó, köszi szépen :)legközelebb soft-ot veszek :)
2011. júl. 21. 22:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy tudtam mondani valami újat. :))

Ebben a fontos témában. ;D

2011. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!