Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért tesznek olyan wc-ket a...

Miért tesznek olyan wc-ket a házakba amibe ha belekakil az ember, visszafröccsen a fenekére a víz?

Figyelt kérdés
rosszabb esetben a folyékony salakanyag, ezek a wc-k engem zavarnak...:D
2011. júl. 30. 04:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ezen egyszer én is elgondolkodtam. Nem értem én sem, hogy mi a jó benne. Nekünk természetesen nem olyan van. Anyáméknál igen. El sem megyek náluk, bár amúgy is jobb itthon. :D
2011. júl. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szerintem az amerikai modellt probálják majmolni rosszul :D ami olyan hogy az egész wcben áll a viz, de nem fröccen vissza, és amugy arra lenne jo, hogy ha a vizbe esik a kaka, akkor nem büdös :D marmint lefogja a szagát :DD
2011. júl. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
jól látod,ez egy elba,szott konstrukció,úgy sz,ar ahogy van
2011. júl. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Utálom,hogy ilyen.Egy marok wc papirt dobok be mielött elvégzem a "dolgom",igy nincs alváz mosás.
2011. júl. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) azért kiváncsi lennék az amerikai wc ben miért nem fröcsen vissza a víz.
2011. júl. 30. 07:30
 6/18 anonim ***** válasza:
na ezt énse tudom hogy csinaljak hogy nem fröccsen, de tényleg soha nem csinálja :D és nemis csobban lol
2011. júl. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Elvileg azért, hogy a szagok ne legyenek annyira intenzívek:) Főleg ha valaki hosszasan szeret trónolni.
2011. júl. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Na ezt én is utálom. Ha hátrébb célzok, tehát hogy ne csobbanjon, akkor a vécécsésze lesz tiszta olyan, már saját magam is undorodva kefélgetem le onnan. Ha normál módban trónolok tiszta vegyszeres vizes lesz a a hátsóm. Ideje lenne WC-t cserélni, csak hát nincs pénz...
2011. júl. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ja én is igy vagyok vele h pont a wc-t nem fogom lecserélni, csomó minden fontosabb ennél de azért tényleg jobb lenne egy amerikai vagy milyen, egyszer kipróbálnám hogy tényleg működik e:D
2011. júl. 30. 08:47
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az amerikai azért nem fröccsen, mert magasan áll benne a víz, tehát az anyagnak nincs ideje felgyorsulni, mielőtt beleesik. Inkább szépen beleúszik csak..:) Nekünk fröccsenős van, de szeretem, ritkán fröccsen. Biztos valamit nagyon jól csinálunk..:) Illetve a konstrukció nagyon számít, hogy a sz.ripari mérnökök mennyire találták el. Mert szüleimnél is ilyen van, de ott mindig a hátsó falra megy az anyag, és hát igen, ott durván kell kefélgetni minden akció után. Arról meg nem is beszélve, hogy amikor szétkenődik, jó nagy felületen adja le a szagot. Nnnna, kb ennyi. Jó téma volt!
2011. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!