Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van Békéscsabán olyan ember...

Van Békéscsabán olyan ember aki egy vad fát ami rongálja az épületet ki tud vágni?

Figyelt kérdés

Egy fa kálváriája. Egy hozzá nem értő lakó ültetett egy vad fát kb.20 éve és azóta megnőtt 6 méterre. Hatalmas nagy lett, más ember lakása elé egy lakótömbben. Két éve hogy a helységben csak villannyal látunk.Ha a lakásunk kiggyulladna ahhoz is alpinista kéne?Nem tűzoltó?Azok fölmennek akár a 10.-re is kívülről.De ez csak a második emelet.Budapestről kell hogy jöjjön alpinista szerintük.Ha a központban ki tudják vágni a fát akkor itt miért nem?Itt csak gallyazzák.Mert ez kárt okoz és rongálja az épület állagát.Szomorú egy történet, hogy ennyit sem lehet a mai világban elintézni.Az önkormányzaton pedig kiskirályok vannak akik azt hiszik, hogy nekik mindent lehet.Pedig a nép juttatta őket oda ahol vannak a szavazatával.Ha mi nem szavaztuk volna meg őket akkor szemetet szednének közmunkában havi 28500 forintért.Szomorú egy történet, hogy ennyit sem lehet a mai világban elintézni.Az önkormányzaton pedig kiskirályok vannak akik azt hiszik, hogy nekik mindent lehet.Pedig a nép juttatta őket oda ahol vannak a szavazatával.Ha mi nem szavaztuk volna meg őket akkor szemetet szednének közmunkában havi 28500 forintért.Kérem ha Békéscsabán alpinista van legyen szíves jelentkezzen.Tudni szeretnénk, hogy nincs e olyan ember aki ezt a munkát elvállalná mert az önkormányzat egy egyszerű fa ügyben is tehetetlen.Kérem szíves válaszukat.

szóltunk az önkormányzatnál is erről az ügyről. Voltunk júniusban és egy flegma, fölényes választ kaptunk egy hölgytől. Azután megígérték, hogy kijönnek a munkatársaik. Ötször beszóltunk és mindig megígérték hogy majd jövő héten kijönnek de már október van és még mindig nem jöttek ki. Mára ígérték, hogy kijönnek de nem jöttek ki. A válaszuk az, hogy alpinista kell hozzá mégpedig Budapestről. Miért? Csabán nincs? Azóta hetente kétszer hívjük föl a lakásszövetkezetet, a hét elején megígérték, hogy a hét elején kijönnék és levágják a fát. De már nem lehet levágni már csak gallyazni szabad. Megállapította egy hölgy az önkormányzatnál kijött. Ezt követően egy közmunkást küldtek ki, aki megállapította, hogy a fát nem lehet kivágni, csak legallyazni lehet. De azóta sem vágták ki és nem is gallyazták le, azt mondják, hogy alpinista kell hozzá.

Cím:Penza lakótelep 11/b

A kérdés írója:Egy szegedi történelem-angol tanári szakos egyetemista.

A válaszokat előre is köszönöm.


2011. okt. 15. 13:39
 1/3 anonim válasza:

Hát már ne is haragudj, de ahhoz képest, hogy egyetemista vagy, borzasztó a helyesírásod, és a fogalmazásod! Nincs semmi összeszedettség az irományodban! Alig tudtam elolvasni ezt a katyvaszt.. ráadásul ezt az egészet leírhattad volna 2 mondatban, erre írtál egy kis regényt, fikáztad az önkormányzatnál dolgozókat, és mindent elismételtél vagy 3x.

Nem tudom hogy jön mindez egy fa kivágásához.. Pl, hogy szemetet is szedhetnének az ott dolgozók, meg, hogy hol tanulsz.. Na mindegy.


Én ezt találtam:


[link]


Ha az önkormányzat nem foglalkozik veletek, akkor az asztalra kell csapni, nem pedig udvariaskodni!!! Vágják ki sürgősen azt a fát és kész!!

2011. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én meg azt nem tudom hogy hogy jön ide a helyesírásom te meg azt mondd meg légyszíves.Semmi köze a témához.Nem tudom miért kell más embert ismeretlenül így leszólni.De tudod mit nem érdekelsz.Nem előtted kell bizonyítanom szerencsére akik előtt kellett ott bizonyítottam.5-ösre végeztem az alapképzést és most felvettek a masterre ha nem hiszed járj utána.Ha kíváncsi vagy az oklevelemre azt is szívesen megmutatom.De tényleg nem tudom, hogy miért nem a kérdésre válaszoltok.Még egyszer megkérek itt mindenkit, hogy csak a kérdésre válaszoljanak ilyen mellé dumálásra nem vagyok kíváncsi abból tele a padlás.
2011. okt. 15. 17:17
 3/3 anonim válasza:

Válaszoltam a kérdésedre is!

Viszont, azért kaptál ilyen választ, mert a kérdésedben politizáltál.. amit itt ugye nem lehet. (ez nem az a témakör)

Egyébként, elhiszem, hogy diplomád van, nem kell megmutatnod, nyugi!

2011. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!