Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy szereted? Úgy, ha a WC...

Hogy szereted? Úgy, ha a WC egyben van a fürdőszobával, vagy úgy, ha külön?

Figyelt kérdés
Miért?? :)
2011. aug. 21. 13:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%
Külön jobb. Már leírták az érveket :)
2011. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk az egyik lakásunkban külön van, a másikban egyben. Úgyhogy mind a kettőt egyszerre tapasztalom.

Szerintem jobb ha külön van.

2011. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

20 évig éltem olyan lakásban, ahol külön volt.

aztán elköltöztem egy olyanba, ahol egyben van, ráadásul a fürdő iszonyat kicsi még ezen felül.


meg kellett szoknom, mivel máshogy nem tudtuk volna kialakítani.


néha örülök, h egyben van, bár egy duplakomfortos lakást sem utasítanék vissza, ha hozzámvágnák :P

2011. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nálunk van külön is vécé, de van benne természetesen mosdó. És van a fürdőben is egy. Mindkettő kell :) A külön azért, mert sokan vagyunk, és nem csak fürdésnél gond, ha egyben van, hanem reggel is, amikor indulás előtt mindenki egyszerre akar elmenni. A fürdőben meg azért kell, mert ha az emberre fürdés közben jön rá a vécézhetnék, akkor nem kell átbattyogni vizesen a külső vécébe.
2011. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
külön... mosdóval és nedves positörlővel
2011. aug. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem... Nem értem miért érv a közös wc-fürdő mellet, hogy nem kell kilincselni és máshol kezet mosni? Nálunk van mosdó a WC-ben, ami külön van a fürdőszobától. Ez csak nekem természetes? :D
2011. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%

"Ez csak nekem természetes?"

Meg annak, aki még életében nem járt panelben.

2011. aug. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is természetes, nálunk is külön van a wc, és van hozzá mosdó.

És jártam már panelban, barátom szülei abban élnek, és láss csodát, ott is van külön, mosdóval...

Úgyhogy az utolsó válaszadó elmélete megbukott.

2011. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Csak neked természetes. Nálunk a wc 0,9x1,3 m-es. Az ajtó is befelé nyílik. Mosdó nem nagyon férne el. Akkor vagy az ajtót nem lehetne kinyitni, vagy egy átlagos méretű ember már nem férne be. Vagy mindkettő.


A fürdőszoba sem sokkal nagyobb. Az 2,3x1,3 m-es. És nem tudom mi köze ennek, ahhoz hogy panel-e, mert ez nem panel. Egy egy 100m2-es családi ház.


Van panelunk is, 46 m2. Ott egyben van a kettő, pedig az kicsivel tágasabb is.

2011. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
58%

A vécézhetnékről még csak annyit, hogy eddig mindig kibírtam azt a pár percet, amíg befejezem a fürdést, ha már előtte nem mentem el, mert nem kellett és pont akkor meg kell.

De ahol egyben van a wc-vel a fürdő, ott sem volt még példa rá, hogy csurom vizesen ugranék ki a kádból egyenesen a wc-kagylóra, mert annyira sürgősen kellett volna.

2011. aug. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!