Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Helyesen cselekedtem? Most...

Helyesen cselekedtem? Most építkezünk sok a gond a kőművesekkel és eddig csak a kárt csinálták nekünk. Ma betelt a pohár és csúnyán össze vesztem az építés vezetővel.

Figyelt kérdés
És megmondtam neki hogy holnaptól nem szeretném őket látni eddig mindent kifizettem és elég volt. Minden egyes léptüket végig néztem jó párszor átvágtak, maradék anyagokat szépen elvitték.. sorolhatnám. Keresünk más brigádot.Sajnos már a férjem is kivan idegileg.. munka után futás az építkezésre.. És most leszedtem róla a terhet.. Most én fogok irányítani!. Köszönöm a válaszokat 32N
2011. aug. 22. 08:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10-es, nem beteg a 8-a. Észnél van, nagyon is. És mindent jól csinált, kivéve egyet: nem előbb csapott szét a bűnözők között.
2016. okt. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!