Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van nádtető készítő ismerősöd?

Van nádtető készítő ismerősöd?

Figyelt kérdés
Ha van, kérlek add meg az elérhetőségét és a település nevét, ahol lakik.
2011. szept. 11. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Nekem konkrétan nincsen. Ha erre irányult a kérdésed...
2011. szept. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen! Természetesen arra irányult a kérdésem, hogy hol találok olyan szakembert, aki nádtető készitéssel - javitással - foglalkozik.A helymegjelölés pedig arra irányult, hogy ne éppen az ország másik végében lakót találjam meg.
2011. szept. 11. 09:29
 3/4 tetris ***** válasza:
73%

Én félnék a nádtetőtől, mert ha megázik állatira be tud büdösödni a penésztől. A nedves nádba beköltöznek a százlábúak, meg a fülbemászók, meg mindenféle bogarak. Az is kérdés, hogy nedvesen, ha megnő a súlya, elbírja-e a tető. Ha viszont nagyon kiszárad, akkor meg tűzveszélyes.

Igaz viszont, hogy nagyon romantikus látvány a nádtetős ház.

Ja, nincs ilyen ismerősöm.

2011. szept. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha ez igy mind igaz lenne, akkor pédául Hollandiában nem lenne annyi nádtetős ház, mint amennyi van.Ha adsz egy email elérhetőséget, küldök egy pazar összeállítást.

Nekem egy kerti kiülőre (szaletli) kellene

2011. szept. 11. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!