Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Havi 11-12 köbméter vízfogyasz...

Havi 11-12 köbméter vízfogyasztás 2 felnőtt + 2 gyerekre, normális?

Figyelt kérdés

Nem pazaroljuk a vizet, feleslegesen sosem folyik, pl. fogmosás, szappanozás közben is mindig elzárjuk.

Mosogatógépünk van, az megy minden nap, a maradékot nem folyó vízben mosogatom.

Már leellenőriztük, nem folyik el sehol.

De akkor miért ennyi vajon?

Nektek hány m3 fogy havonta?


2011. okt. 11. 13:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mi is négyen vagyunk (2 felnőtt, 2 gyerek), a havi fogyasztásunk 25 köbméter.

Mosogatógép 2-3 naponta, a mosógép naponta néha 2x is megy...

2011. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"(panelban közel sem kell annyit mosni). "


Húúú, ezt nem annyira értem, bocsi. :) Miért kellene kevesebbet mosni panelban? Én panelban nőttem fel, anyum minden nap mosott, én most kertes házban élek, és semmivel sem mosok többet. :) Mire gondoltál?

2011. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Előzőnek: én arra gondoltam, hogy amikor panelban laktunk 4-en (nagyszüleim+anyu+én), akkor heti 1* volt mosás, plusz a nagymosás havi 1*, összegyűjtve (ágynemű, törülköző, ilyenek).

Most kertes házban lakunk a férjemmel, és hiába váltok ruhát azonnal, amikor hazajövök, (és a férjem is), mosni kell azt is, plusz amiben a kerten melózunk, vagy a műhelyben ő, az nem ua., mint amiben a házban vagyunk, és hamarabb el is koszolódik, szóval + legalább 1 garnitúra melósruha (koszosabb). Plusz ha van ygerek is, akkor az is jobban összekoszolja magát az udvaron, mint a panelben. Szóval nekem ez a tapasztalatom. :)

2011. okt. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

*legalább PLUSZ 1*

akartam írni

2011. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!