Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Óriási meztelencsigák a...

Óriási meztelencsigák a pincében, hogyan szabaduljak meg tőlük?

Figyelt kérdés
Amit legutóbb láttam legalább 20 centis volt, sosem láttam még ekkora csigát és undorító, de minden felé vannak, kisebbek is mit csináljak?
2008. júl. 2. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Mivel a csigák a nedves/magas páratartalmú helyeket szeretik szerintem meg kellene próbálni valamilyen módszerrel "kiszárítani" a pincét.

Pl. a beázások után használatos falszárító géppel, vagy pedig jó alaposan szellőztetni.

2008. júl. 3. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Ezen a lapon mindent megtudhatsz a csigákról:


[link]


Akár megszeretni is lehet őket, de írtani is!

2008. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Istenem!!!! Szegénykém!!!

Jó tanácsot nem tudok adni sajnos, csak eggyütt tudok érezni veled. 20 centis?????!!!!! Az biztos, hogy csiga volt???

Majd próbálok érdeklődni és írok, ha van jó ötletem.

Addig is " Az erő legyen Veled!" :(

2008. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

A 07.04.-én 22.36 h-kor válaszolónak megkönnyítem az érdeklődést a következő linkkel:


[link]


Amíg megnézed, addig is " az erő legyen veled!"

2008. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

Köszönöm!!!!!!! :)))))))))))

Megnéztem!!!

2008. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már egy csomót kiirtottam, hát nincs mit tenni, a pince mindig beázik. Egész kezdek hozzászokni a csúszómászókhoz, már fel sem sikítok ha meglátom:DDD
2008. júl. 7. 21:59
 7/12 A kérdező kommentje:
A link alapján nagy meztelencsigákkal van dolgom (Limax maximus) szép nevük van, de attól még csúnyák:D
2008. júl. 7. 22:01
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Ezek szerint mind a csigalap, mind a fajtameghatározó link hasznos válasz volt, az értékelésből ez nem tűnik ki! Kösz!
2008. júl. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Ígértem, hogy érdeklődöm, most mondja a keresztmamám, hogy szórjál le sót. Azt nem szeretik a kis drágák:)))
2008. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak ún. sörcsapdákat kihelyezni. Ennek lényege, hogy egy műanyag pohárba sört töltenek, majd azt a pohár pereméig beássák a talajba. A párolgó sör illata odacsalogatja a csigákat, amik a csapdába másznak, de kijönni már nem tudnak. Természetesen a, a jelenlévő csiganépesség nagyságától függően a jobb eredmény érdekében több csapdát érdemes kihelyezni!
2008. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!