Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen porszívótok van?...

Milyen porszívótok van? Megvagytok vele elégedve? Mi az amit szerettek benne, és mi az amit nem.

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Rovus agua power a porszívónk. Azért ilyet vettünk anno, mert allergiás vagyok, így elakartam a port kerülni a hagyományos zsákossal. Én szeretem, semmi baj nincs vele, ezzel a mosott szőnyegekből is kitudom szívni a vizet, hamarabb szárad!
2009. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tomasvario takarító gép.szeretem semmi hibát nme tudok rá mondani.meg vagyok vele elégedve maximálisan
2009. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
eddig textil porzsákos samsung volt, most vettünk egy tartályosat, remélem sokkal könnyebb lesz üríteni. tulképpen ez volt vele a legnagyobb bajom, hogy nehéz 100%-ig portalanítani a régi fajtát.
2009. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van egy kisebb méretű kínai gyártámányú "Unirex" és egy nagyobb száraz-nedves "Aqua-Vac" is.

Igazából amire valók - port szívni - arra jó. A száraz-nedvest is csak erre használom.

Ja, meg a garázsban van még egy ősrégi, még nagyszüleimtől ránk maradt darab. Az már évtizedek óta nem volt használatban, pedig elvileg működőképes.

2009. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy Samsung van. Meg vagyok elégedve vele, mert nagyon jól szív, és szép is!:) Annyi csupán a gond, hogy nagyon könnyű, és ha rántok egy kicsit nagyobbat a gégecsövön, akkor egyből felborul. Ez néha kicsit idegesítő!
2009. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Samsung SC7060-asom van. Ez egy hepa filteres csak száraz porszívó.

Azért használok ilyet mert alergiás vagyok, és nagyonmeg vagyok vele elégedve, mert miután kiporszívóztam nem lesz tele a levegő finom porral, ami mondjuk egy közönséges porzsákos porszívóból kijön. Egyáltalán semmilyen (por)szag nincs utána.

6-8 éve használom. Mostanában kezd hangosabb és gyengébb lenni. Gondolom kopnak a csapágyai, de még így is erősebb és halkabb az átlag porszívónál.

Hátránya, hogy a sok szűrőt macerás tisztítani, de azt csak havonta kell.

Az előszűrőt 5-10 percenként üríteni kell, ami durvának hangzik, de nem az mivel az előszűrőben a hajszálak és nagyobb szöszök gyűlnek össze, kis labdává gyúrva, egyszerűen kiborítható a kukába, semmi nel lezs tőle poros.

Nagyon jó a markolatnál elhelyezett fokozat-szabályzó.

Hátrány, hogy az előszűrőtt nem lehet feltenni a hosszú merev porszívócső nélkül, előszűrő nélkül viszont gyorsan megtelik a belső hepa-filter.

2009. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Zelmer vizes, száraz porszívóm van. Tökéletes, már 3 éve nyúzom, napi rendszerességgel.
2009. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!