Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nálatok is szmog van?

Nálatok is szmog van?

Figyelt kérdés
Én Gyálon lakom, földszinti lakásban és a sok kéményfüsttől olyan szintű szmog van, hogy már fáj a fejem és szédülök is 3napja, aludni is alig bírtam, semmi eső vagy szélmozgás nincs, a szomszédok meg mind kályhával fűtenek:(
2011. nov. 2. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Dorogon lakok és időnként főleg a kisebb utcákban elég nagy szmog szokott lenni.
2011. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt nem érzem, pedig a Kerepesi mellett lakom :D

Pedig az időkép szmogtérképe szerint ( [link] ) Budapesten erősen szennyezett a levegő. Mondjuk az is igaz, hogy az ötödiken vagyok. De az is, hogy napközben mászkáltam a városban és akkor sem éreztem.

2011. nov. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az a durva, hogy a házban is majdnem ugyanúgy érezni és még légtisztítót is használok mellette.

Utálom, hogy ilyen érzékeny vagyok ezekre az időjárás változásokra, már egy kis borús időtől és megfájdul a fejem, de ez a mostani bűz már elviselhetetlen.

2011. nov. 2. 18:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk csak köd. Már tegnap reggel is köd volt, ma meg szinte egész nap.

Bűzt nem érzek.

A fejem ma nekem is fájt és szédültem is. De nekem ettől nem szokott. Inkább valami betegség kerüldöz.

2011. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is szmog van!Mondjuk a lakásban nem lehet érzni,de az udvaron,utcán nagyon zavaró.Délután mostam hajat,utána voltam a boltban és mire visszaértem tök büdös lett a hajam.Ugyanúgy a kabátom is.Néha nekem is szokott fájni emiatt a fejem,de sajnos nem tehetünk ellene semmit!:(
2011. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk soha nem szokott, de most, hogy mindenfélével tüzelnek az emberek... előfordul, hogy őrült szmog és bűz van.
2011. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs. Csak tv-ben láttam szmogot hála :-D 300fős kis faluban lakok.
2011. nov. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!