Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy 240W áramfelvételű párátla...

Egy 240W áramfelvételű párátlanító készülék fogyasztása kb. mennyi forintosítva óránként?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 19:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen készülékem. Ez maximálisan 400W-ot vesz fel elvileg. Fogyasztásmérő szerint folyamatos üzemben elvan olyan 250W környékén ha jól emlékszem.


Én általában ilyenkor télen használom, mert ilyenkor párás a levegő. 70-75% relatív páratartalom körül ha nem megy és nincs óránként szellőztetve.

de a szellőztetés sem ér sokat ilyen ködös párás időben.


Ha bekapcsolom a készüléket, 1-2 perc múlva már termeli a vizet, nem kell olyan sokat várni, mint amit valaki írt.

2011. dec. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azt én is észrevettem, hogy melegebb lesz a szobában ha járatom. Ha egy hőmérőt teszek a kifújt levegőhöz, jó 4-5 °C-kal melegebbet fúj ki, mint amit beszív.

De lehet hogy ebben a fűtőszálnak is van szerepe, ami felmelegíti a levegőt miután áthaladt a hideg kondenzáltató felületen.

2011. dec. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!