Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Tűz vagy lámpa?

Mi lehet ez? Tűz vagy lámpa?

Figyelt kérdés
A távolban velünk szemben egy családi házas rész van,jó messze. Ilyenkor éjjel csak egy sor utcai lámpa látszik belőle. Most viszont az egyik 'lámpa' mintha nagyobb,magasabb lenne,nagyobb fényű,és picit mintha mozogna is. A többi lámpa sárga és fehér,ez meg pirosas,narancssárgás. Még nem láttam egyik éjjel se. Új lámpa vajon vagy tűz? Remélem,az első. Többet nem bírok belőle kivenni. A másodikról látom.
2011. nov. 23. 02:50
 1/4 anonim válasza:
Hát én szerintem lámpa...csak biztos új benne az égő...és nem találtak ugyan olyan színű lámpát...meg lehet..h amiben van a lámpa eltört és azt is kicserélték..tuttókomplett...és maga a váza magasabb..
2011. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Ha te látod és nem tudod megállapítani, akkor így látatlanban én hogy tudnám?!

Ha nagyon érdekel menj oda és nézd meg!

2011. nov. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utánaérdeklődtem, szerencsére lámpa volt! Köszi!
2011. nov. 23. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor jó. :)
2011. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!