Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha unokanövéremék...

Bicojoco kérdése:

Mit tegyek ha unokanövéremék behuztak s 12millios kár a sérelem?

Figyelt kérdés
anno unokatesomék nehogy családjukal utcára kerüljenek felvetetek velem hitelt naivan hitem fizetik de sajna egy részletet sem...megtervelve hogy árverésen olcson megvásárolják az ingatlent .ezt hangrögzitetem is.most árverés elöt álok mitt tegyek nem csak az az ingatlan megy hanem enyim is?

2011. nov. 24. 22:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
még anyit tegyek hozá egy ügyvéd is bene volt.mos kétt gyerekel megyek az utcára lehet.hangrögzitésel lehet valamit kezdeni ezen az van hogy az ügyvédel hogy tervezték el...?kérek mindenkit ki tud valami értelmeset jelezen.
2011. nov. 24. 22:41
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha ügyvéd van, akkor van szerződés is? Ha van, akkor az alapján lehet valamit kezdeni. Mindenképpen menj be a bíróságra mielőbb, mert könnyen elveszítheted a házad!


És tanulj ebből, ilyet soha többé ne csinálj!!

2011. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szerzödés biztos van de nem tulajdonunkban azt mindent unokatestvér kapot.birtokomban a hangfelvétel van hogy hogy tervelték ki.meg esetleg az ügyvéd elen hogy tudomásomban van pár embernek hogy szerzet hitelt kamu munkáltatoival de nem biztos hogy bizonyithato.jelednleg vagyon menekitést terveztem ingatlanom eladom s életársam nevére veszek másikat.
2011. nov. 24. 23:38
 4/11 A kérdező kommentje:
viszont kétt gyermekünk van közös a tartozást örökölhetik?nem vagyunk házasok!!!végrehajtás jelenleg a hitelt felvet házra van a bank még a sajátunkat nem zárolta.
2011. nov. 24. 23:41
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
már elmúlt a nyár, milyen színű most a bőröd?:D
2011. nov. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ezel ara célzol hogy roma vagyok vagy fehér?fehér becsületes ember vagyok....
2011. nov. 25. 06:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Olyan szerződésre gondoltam, amiben az áll, hogy te kölcsönadsz az unokatestvéreidnek 12 millió forintot. Ha ilyen nincs, akkor baj van.

Ha a házadra nincs ráterhelve a hitel, akkor add el mielőbb. Az is megoldás, ha jelképes összegért eladod az élettársadnak, de talán egyszerűbb volna, ha hamar összeházasodnátok (ez tíz perc a hivatalban és ingyen van), és akkor odaajándékozhatod neki illetékmentesen, és nem is kell a vevőre várni. Meg költöznötök sem kell. Ha ugyanis ráterhelik a hitelt a házra, akkor már nem adhatod és nem is ajándékozhatod el, mert az bűncselekmény!

Na szerintem így lehet elkerülni, hogy a házad elveszítsd, de akkor még mindig ott lesz a hitel, azzal kezdened kell valamit.

2011. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

sajna ien szerzödés nincs mert az az ingatlan unokatesomé volt s mikor felvetem a pénzt akkor ugy oldotuk meg hogy a nevemre került az ingatlan mintha megvásároltam volna s majd fizetik és a vége a banknak én visza ajándékozom.de az ügyvédjük segitségével kitalálták nem kel fizetni majd végrehajtáskor az ügyvédur elrendezi 2-3 árverésen ne keljen el s utána olcson megvásárolható.nos mikor nekem ezt most unokatesom elmonta hogy igy tervelték ki s nem gondolták hogy családom lesz s másik ingatlanom is igy nemfoglalkoztak vele a béjeg elfér rajtam.de mitsem gondolva én ezt a beszélgetést felvetem.akkár hogy is behguztak.most gondolom jelenleg a bank ezt az ingatlant terheli elsöként de nem fedezi a teljes öszeget igy jönn képbe az enyim is.amit elmondot jo ötlet ezt tervezük mi is vagyon menekités.de itt bátaapátiban hol élek kedvezmények vanak mivel éltünk is s hozá kötelmek.

ingatlanom felujitotuk mert hivatal felajánlot 1milliot ha én is ráköltök legalább 500ezret ebbe bele is mentem de a feltétel 5éven belül ingatlanom nem adhatom el mert dupláját kel fizesem.igy ha csak párom nevére irom átt követel a hivatal 2milát.nos mindenkép elkel adnom mihamarabb mert még nincs terhelve igy lehet de ki tudja menyi idö az árverés lezajlása S TERHELIK AZ ENYIMET IS.ez zürös és elég tréj ügy családon belül is legyenek aljas emberek.

2011. nov. 26. 06:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak egyenes ágon lehet illetékmentesen ajándékozni.
2011. nov. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ha átiratom az az elajándékozom páromnak nála nem követelhet a bank? mert hogy öszeházasodtunk a vagyon is feles a tartozás is nem?
2011. nov. 29. 06:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!