Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem ki a vérfoltot...

Hogyan szedjem ki a vérfoltot a matrac kárpitjából?

Figyelt kérdés
Véres lett a matrac kárpitja. Volt rajta lepedő, de az átázott, és olyan lett a kárpit is. Van itthon Vanish szőnyeg -és kárpittisztító, azt ráöntöttem, de ugyanúgy foltos maradt, csak az élénk piros vérszín változott sötétbarnára. Tudnátok javasolni valamit, hogy hogyan szedhetném azt onnan ki? Nem szeretném emiatt újrahúzatni a matracot.
2011. nov. 28. 20:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
Mosószappan, vagy sima mosogatószer, hideg, vagy max.kézmeleg víz, kefe, szivacs, és egy száraz konyharuha.
2011. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A probléma megoldódott, ma jött ugyanis a takarítónő, és bár szépen megágyaztam, hogy ne is lássa meg a matracot, de meglátta, és valahogy kiszedte. Azért köszönöm szépen!
2011. nov. 30. 14:55
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
nem tudod, hogy szedte ki? én is így jártam, és az istenért nem akar kijönni... :(
2015. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
67%
Tuorm, hogy ez egy nagyon régi kérdés, de szerintem rajtam kívül más is ide fog még találni sos keresés közben. Ma reggel történt meg velem, hogy este kicsit átáztam és olyan lett a matrac is. Nekem szerencsére lehúzható a matrac külső része így én egy kicsi áztatás után csak bedobtam oda van is fehérítő porral. Most megy a mosógép de majd írok, hogy sikerült-e
2020. júl. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
67%
Sikerült :)
2020. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Megforditotta a matracot
2021. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!