Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Eladnám panel lakásom Győrben....

Eladnám panel lakásom Győrben. Számít, hogy a legfelső szinten van?

Figyelt kérdés
4 emeletes tömbben a 4. emelet. Állítólag nehéz a legfelső színten eladni. Pedig mi nagyon szerettük. Tök csendes, feletted senki sem járkál és a lépcsőház is nyugalmas.A lépcsőzést meg már teljesen megszoktuk. Érdekelne a véleményetek!Köszi
2009. máj. 16. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem számít!! Még pedig azért mert idős emberek már nem tudnak úgy lépcsőzni. Fiatalok akiknek babájuk van vagy akarnak a babakocsi cipelése miatt nem vesznek olyan magason lakást.Viszont ha a lakást jó áron kínálod akkor lehet hogy nem gond de álltalában az emberek a 2. emeletig vesznek szívesen lakást. Sok sikert Üdv. E
2009. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ebben teljesen igazad van!

Lehet esetleg olyan , aki az előnyei miatt kizárólag a legfelsőt keresi? Többen mondták, hogy félnek a beázástól is. Nálunk eddig többen áztak be csőtörések miatt az alsó szinteken, itt fent semmi gond nem volt.

2009. máj. 16. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

A legfelső lakásokkal még az a nagy gond van, hogy nyáron eszméletlen meleg van bennük, hacsak nincs klíma a lakásban.

nyaranta nem főttetek meg a saját levetekben?

2009. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Mi a 10.-iken lakunk (Győrben), és nem főttünk meg... Szerintem sokkal szarabb egy kib.szott drága kertes ház tetőterében aszalódni. Ahhoz is volt szerencsém.


Egyébként nem olyan szar a panel legtetején lakni, persze vannak rossz tulajdonságai. pl. Elromlik a lift, a lépcsőházak között ezen a szinten keresztül lehet átjárni, kijutni a tetőre, zúg a szellőző berendezés.

De lent pedig lehet hallani hogy járkálnak feletted, ha csőtörés van, téged árasztanak el a dzsuvával, a forgalom is jobban behallatszik, a lift mozgása is gyakoribb, mert többen mennek pl. a negyedik fölé lifttel, mint a 10-ikre :DD


Szerintem nem lehet nehéz eladni. főként ha az a lakás amire én gondolok (Marcal1 2+2 fél szobás...)

2009. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

23:24-nek!

Az apró betűs részt nem olvastad el azt hiszem...:-)

Mi 4 emeletes legfelsőn lakunk, sajnos lift az nincs, talán ez is gond. Ennyivel is kevesebb a havi kiadásunk és edzettek a lábaink! köszi a válaszokat.

2009. máj. 17. 16:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is számítana, én 3 évig laktam Pesten a harmadikon, régi típusú, százlépcsőfokos háztömbben és soha nem bírtam megszokni a sok lépcsőzést.

Viszont tényleg vannak ilyen előnyei is, amiket említettél, a vevőjelölteknek is ezeket domborítsd ki.

2009. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Én a mi 10.-ik emeleti lakásunkra írtam. Benne is van! Első mondat.


Így itt van lift :) De nem olvastad el a nagybetűs részt :D

2009. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!