Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kőbányának Gyárdűlő része...

Kőbányának Gyárdűlő része mennyire veszélyes környék?

Figyelt kérdés
A Balkán utca környékén lévő lakótelepre gondolok, az Ecseri úti metromegállótól néhány percre van.
2012. jan. 9. 16:14
 1/1 anonim válasza:
100%
Nem pont a lakótelepen lakom, de a közvetlen közelében. Maga a felújított lakótelep és közvetlen környéke (tehát az Üllői úttól a Balkán utcáig terjedő terület) budapesti viszonylatban szerintem abszolút elfogadható, viszonylag tiszta. Ami a közbiztonságot illeti: erőszakosságot még nem tapasztaltam, pedig sokszor mentem haza éjszakai órákban, viszont egy-két betörés elő szokott fordulni. A Bihari úton befelé haladva, Kőbánya felé viszont egyre lelakottabb a vidék, valószínűleg onnan szivároghat át néhány nemkívánatos elem. Azon a részen amúgy viszonylag nagy számban élnek romák, természetesen nem a sztahanovista munkamoráljukról és erkölcsi szilárdságukról híresek... :D
2012. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!