Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért csúszik szét a parketta?

Miért csúszik szét a parketta?

Figyelt kérdés

Nemrég lett lerakva teljesen jól.

Napokig egy 1mm es szétcsúszás sem volt.

Aztán most meg nézem teljesen szétjött az egész -.-

Mitől van ez ?

rendesen le lett krakva mondom... hibátlanul nézett ki,mostmeg egy fos :S


2012. jan. 14. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem lett rendesen lerakva.

Az, hogy szépen lepakolják egymás mellé a darabokat, nem jelenti azt, hogy rendes munkát is végeztek. Minden parketta-fajtának megvan a maga lerakási technológiája, melyet ha nem tartanak be, akkor 2 napig "szép", utána meg jönnek a bajok.

2012. jan. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
28%

valahogy biztos hogy rosszul lett lerakva,nincs benne sok tapasztalatom két szobát raktam még csak le.

azt kérték hogy a padlószőnyegre rakjam rá,rá is raktam 1,5éve le van rakva,panasz nincs rá.

szerintem nem nehéz megcsinálni egy szobát hogy jó legyen,nem is tudom mit ronthattak el nálad.

2012. jan. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hagytál elég helyet a fal mellett, megkapta a terhelést, igazodott, kiterült, és befeszült, felült a falra. Ha felszeded a szegélyt látni fogod hogy teljesen rajta van a falon. Kisflexre tegyél fűrészkorongot vágd körbe, aztán a hokiztatóval húzasd össze és jó lesz.
2012. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az is lehet, hogy alacsonyabb a páratartalom a lakásban, mint ahonnan a parkettát hozták, és kiszáradt, összement. Lerakás előtt pár napig illene "szoktani" az anyagot a környezethez.
2012. jan. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként laminált parketta, vagy a hagyományos fa? Mert ez kimaradt a kérdésből.
2012. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
laminált
2012. jan. 14. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!