Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért vizesedik a parketta?

Miért vizesedik a parketta?

Figyelt kérdés
Déli fekvésű a szoba, és ez a leghidegebb része a lakásnak, és picit a plafon is penészedik. Tegnap kihúztuk a franciágyat és mögötte tiszta víz volt a parketta, már majdnem penészedésnek indult. Mitől van ez, és miért csak itt vizesedik?
2010. nov. 23. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs leszigetelve a ház alapja, és felkúszik a taljavíz, vagyis átnedvesedik a padló alatti betton, és a fal. Nem tudom, hogy mit lehet vele tenni... vannak ilyen párátlanító berendezések, azok jók a penészedés ellen.
2010. nov. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értek igazán hozzá, hideg-meleg-páralecsapódás-hőhíd, nem tudom pontosan hogy működnek. Én is félek, hogy az ágy mögött penészes lesz a fal. Nálun oda van tolva az ágy, mert elég nyagda az ÚJ ágyunk háttámlája, már meg van lazulva. Ha tudjátok húzzátok kijjebb télen, hogy szellőzzön és töröld szárazra, ha észre veszed, hogy vizes, vagy rendezd át a szobát, ha van rá lehetőséged.
2010. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hő híd szigeteld le nikecellel a falat
2010. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!