Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gázkonvektorok leszerelésekor,...

Gázkonvektorok leszerelésekor, csövekkel együtt, milyen kötelezettségeim vannak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, a gázt nem köttetem ki, csak a konvektorokat és a csöveket szedetem le, mert központi lesz helyettük. Ebben az esetben elegendő egy új gázterv? Gondolom azt kijönnének átvenni, stb...stb...

Van valakinek efféle tapasztalat, mennyiből úszhatom ezt meg manapság?


2012. jan. 19. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk tavaly Pest megyében 50eFt-ot mondtak a tervezésre, engedélyezésre, plusz 10, hogy ne vigyék el az órát...


Hivatalosan úgy néz ki, hogy tervezik-engedélyezik, bejelentik, hogy elkezdenék, ők kijönnek, leszerelik az órát, elviszik, utána kezdhetnek dolgozni az emberek. Ha készre jelentik, kiküldik a meóst, utána ő lejelenti, hogy mehet, pár nap (hét?) visszahozzák az órádat, visszaszerelik.

2012. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, ez jó gyors és hasznos válasz volt!

:)

2012. jan. 19. 12:11
 3/4 vizgazfutes ***** válasza:

Azért jó lenne tudni helyileg,hogy Bp vagy Pest megye vagy esetleg az ország egyéb területéről beszélünk, illetve, hogy lakás, családi ház, Tigáz, vagy Főgáz, stb.


Amúgy 30.000.- gázterv jóváhagyással a mérő levételével kapcsolatban meg nem hiszem, hogy nyilvánosan ésszerű lenne írnom :)


6000.- pár száz forint volt tavaly a tervjóváhagyás díja, idén 7-8000.- körül mozoghat...

2012. jan. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ! Az ország nyugati régiójában élünk, dégáz a szolgáltatónk és családi házról, valamint 3 konvektorról és 1 fali melegítőről van szó...
2012. jan. 20. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!