Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Macskavizelet (+ szag) aljzatb...

Macskavizelet (+ szag) aljzatbetonból és falakból való eltávolítására van bevett módszer?

Figyelt kérdés

Költözésen gondolkodunk, de a kinézett házban több (min.10) macska is él, ami miatt elég erős szag terjeng. Van bevált módszer, amivel a betonból, falakból eltávolítható a vizelet ill. a szag is? Lehetőleg örökre...

(szőnyeg nincs, csak a beton a falak téglából és gipsz kartonból vannak)

Sajnos hallottuk,hogy tégláig le kell verni a falat, de azt nem biztos, hogy bevállalnánk. Köszönöm!


2012. febr. 16. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Napalm esetleg, amúgy felejtsd el ha a betonba beszívta magát évekig eltarthat míg a szag megszűnik akármivel tisztítod.
2012. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor én ivartalanításra vittem a kandúr cicámat míg aludt belepisilt a karton dobozába. Kivittük a dobozt domesztoszos vízel jól felmostam de még egész nap éreztem az erős vizelet szagot.

Ezt egy cica csinálta kérdem én ha több macska van mint te esetedben kb 10 ott talán sose szünik meg a szag.

2012. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

az ODORMUTE használni fog keress rá


tuti kiveszi a szagot bármiből

2015. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!