Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Meddig folyassam a vizet,...

Meddig folyassam a vizet, hogy ne legyen rozsdás a víz, ha csőtörés volt a szomszédban?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ameddig fura a szine meg a szaga meg még utána is egy kicsit h minden kimenjen, aztán kóstold meg és ha fura íze van akkor még engedd :) ha már az ízén se lehet érezni, akk biztos nem lesztek betegek
2009. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk sajnos gyakran van ilyesmi.

Én már nem foglalkozom vele különösebben.

Hiába folyatom, sokszor napokig rozsdás.

Vagy este kiengedek egy hektó vizet, aztán elégedetten nyugtázom, hogy rendben van aztán másnap megint a rozsdás víz zúdul kifelé...

Ha inni szeretnék akkor ameddig nem tisztul ki addig engedem. Zuhanyozásnál arra figyelek, hogy amikor befejezem a zuhanyozást tiszta vízzel öblítsem le magam a végén.

Semmi bajod nem lesz tőle, de ilyenkor nem kellene sok vizet inni. Én megittam már így is, nem lett tőle bajom.

De érdemes az összes csapot megnyitni és mindegyiket folyatni egy olyan fél percig.

2009. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szólóakhoz az jutot eszembe hogy nekeljen 1hl vizet kiengedni ugyan kicsit bumlis szóval ha társasház :várnék 1-2 órát (engedje ki a szomszéd).reggel mindenki wc,fogmosás,jóesetben fürdés,és az otthon maradtak is kinyitják valamennyire.igy nagyából tisztul a rendszer.Én csináltam.
2009. jún. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig azt mondja apukám, hogy ne engedjem majd mindenki elkezdi engedni és kitisztul. De itt úgy látszik képesek az emberek napokig víz nélkül létezni, csak hogy spóroljanak :) inkább megnyitom és ha tisztának látom akkor használom főzéshez, vagy inni.
2009. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha kiengedem egy pár óra múlva megint olyan lesz!
2009. jún. 6. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!