Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Noteszt csinálnék, hogyan?...

Noteszt csinálnék, hogyan? Tippeket szeretnék!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tippekre és segítségre lenne szükségem. A barátomnak szeretnék egy olyan naptárszerű könyvet csinálni, amibe a rádiózási szokásait tudná lejegyezni. Nagyon szereti hallgatni a különböző rádiós műsorokat és véleményezni őket. Arra gondoltam, hogy ilyenek lennének egy oldalon felsorolva: RÁDIÓ: FREKVENCIA: OSZTÁLYZAT: IDŐPONT: MŰSOR: MŰSORVEZETŐK: MEGJEGYZÉS: IDŐPONT.

Igazából a problémám, hogy nem tudom kezelni a photoshoppot, de még a paintet sem. Ha valaki tudna ebben segíteni, vagy csak tippet tudna adni a megvalósításhoz, vagy bármihez, az kérem, hogy segítsen. Köszönöm:)


2012. febr. 17. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Most akkor virtuális naplóra gondolsz?
2012. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem:) Huh, tényleg félreérthető... szóval rendes könyvet szeretnék csinálni, csak nem tud hogy lenne a legjobb... lehet hogy fotósboltban, vagy olyan helyen tudnák megcsinálni, ahol pl. szakdolgozatokat is csinálnak... csak meg kéne terveznem, hogy nézzen ki:)vagy bármi ötlet jöhet a megvalósítással kapcsolatban:) köszi
2012. febr. 21. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Én vennék egy alap keménykötésű füzetet, vagy ami talán jobb, egy mappát amibe letudja fűzni.

Így csak ki kell nyomtatnod egy sablon oldalt, azt lefénymásoltatni (mert az szerintem olcsóbb mint kinyomtatni 100 db-ot) ezt így mindig tudja bővíteni.


Ha megvan a borítóját lefestheted, dekupázs technikával vihetsz rá valami képet. Vagy bevonhatod bőrrel.


A borító, ill a lapok megtervezésében, szívesen tudok segíteni. Keress meg privátba és megbeszélhetjük. Ötleteim lennének, borítóra is, meg a megvalósításra is.

2012. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

rádió elemekkel is lehetne díszíteni. pl gombok, darabok kazettákból (tudom hogy nem úgy rádiózással kapcsolat)

Meg sok minden csak lusta vagyok leírni:D

2012. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!