Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Telek eladása. Két nagy...

Telek eladása. Két nagy telket szeretnék éeladni. Hogy értékesítsem az alábbi két telket (pl megbízni egy ingatlanügynököt személyesen hogy kap pl 10%-ot stb)? Internetes hirdetőoldalakon a telkek mérete/besorolása miatt nem találtam érdeklődőt.

Figyelt kérdés

1. 8777m2, „sport” övezeti besorolás alatt áll. 15%-ban beépíthető. Közművesítve nincs, de a mellette levő terület közművel ellátott.

2. erdő. Osztatlan 94476 négyzetméterből kb. 21000 négyzetméter.

Aszfaltos úttól, falu határától kb. 300-400 méterre. Domboldal, nyugati fekvés, gyönyörű kilátás.


Milyen módon tudnám ezt a két telket értékesíteni, esetleg hol próbálkozzak? Előre is köszönöm!


2012. febr. 20. 13:14
 1/7 SzErika22 válasza:
Próbáld meg szerintem mindenképp az interneten - sok olyan oldal van, ahol alacsony díjakkal vagy akár ingyen megtudod hirdetni a telket... Szerintem utána fordulj csak ingatlanügynökhöz, ha úgy látod ez nem vezet eladáshoz vagy kevés az érdeklődő...
2012. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SzErika22 válasza:
Jelentesd meg helyi újságban...
2012. febr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

internetes hirdetéssel vigyázz,

hol ingyenes,

hol ingyenes az elején - és ott ki tudsz-e szálni időközben, vagy bepaliznak.


Találkoztam már ilyen oldalla, aztán fél év műlva láttam a károsultakat panaszkodni a tv-ben.


Kb 3-4 %-ért vállanak a közvetítők.

Nézd meg, mire bízod meg őket, kizárólagosan árusíthatják, vagy te vagy más iroda is árusíthatja-e.


ha nem laksz a közelben, megérheti ingatanost felfogadni.

2012. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy interneten nem volt érdeklődő, kb. 3-4 hónapon keresztül. Engem az érdekelne, hogy esetleg van e olyan ingatlanos, aki tud olyanokat/olyan cégeket akiket efféle telkek érdekelhetnek, mivel szerintem az apróhirdetéseket általában magánszemélyek olvassák.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. febr. 22. 11:37
 5/7 anonim válasza:
Amugy mennyi az ara az ilyen telkeknek?
2012. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az elsőnek 6000Ft, a másodiknak 400Ft az irányára .
2012. febr. 23. 09:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Hirdesd tovább az ingyenes portálokon. Az ingatlanközvetítők is nézik. Ha van náluk érdeklődés ilyenre, rögtön megkeresnek Téged és felajánlják szolgáltatásaikat. Én is így hoztam össze egy cserét.
2012. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!