Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok benne megbízni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok benne megbízni?

Figyelt kérdés
Egy lányt nagyon szerettem,és azt hittem ,ő is kedvel, de inkább végül eltávolodott tőlem, hogy miért,azt nem tudom,talán meggondolta magát...de sokat segítettünk egymásnak,szinte kiegészítettük egymást...de most én már csak emiatt a "szakmai szövetség" miatt tartottam vele a kapcsolatot, de mivel már a szemembe sem néz valamiért,ezért én nem tudok benne megbízni,így szakmai téren is más szövetségeseket keresek,vele pedig megszakítom a kapcsolatot,semmi kedvem bajlódni,ilyen nehéz esetekkel,aki ennyire rideg,csodálom,h nem mart el maga mellől mindenkit-.-...Szerintetek jól döntöttem,h sztenderre raktam?
2012. febr. 25. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a fejedben van a szitu, de nem nagyon sikerült átadnod a lényegét.

Mi ez a szakmai szövetség?

És miért "hidegült el"?

2012. febr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
alapjában véve bizalmatlan vagyok és sokáig tart míg valaki bizalmat nyer nálam, szóval szerintem jól csináltad. habár tényleg kicsit képlékeny a dolog, ahogy az előttem levő is mondta.
2012. febr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!