Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kinek van irigye haragosa?...

Kinek van irigye haragosa? Hogyan kezelje az ember az ilyen szomszédokat?

Figyelt kérdés
Pl: egy hétig szervizben a kocsink, erre a házmester: "elvitte nekik a bank".- és még 1000 ilyen!
2010. jan. 6. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

kisbalta kilátásba helyezése!

(vkik szerint beválik...)

2010. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezeljétek humorral, és fölénnyel. Kik azok nektek. Senkik, akik unják magukat, és olyan buták, mint a föld.. Ennyi:)
2010. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De jó, hogy ezt írtad, én is ilyesmire gondoltam! Valamelyik nap elcsúsztam a ház előtt, a férjem meg szólt a házmestereknek szépen, hogy söpörjék már el a havat, utána hallottuk, hogy azt kiabálják: Ha nem tetszik, vegyenek terepjárót, meg felszórtuk, csak ki tud jönni a házból! Olyan rosszul esik, hogy ilyen bunkók! Nem tudom olvassak be nekik, vagy köszönjek azt menjek tovább? Vagy ne is köszönjek?
2010. jan. 6. 22:38
 4/13 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel, az én környékemen is néha döbbenetesen bunkók az emberek (sajnos különösen a férfiak,nőknél ritkábban vettem észre). Némelyik annyira szemét, hogy meg tudnám ölni ott helyben. Ilyenkor mérsékelni próbálom magamat, de hosszú távon ez biztosan nem használ az embernek - mármint az érzelmeim visszafojtása.

Leginkább azt nem értem, hogy lehet, hogy mindenki szó nélkül hagyja a beszólásaikat? Hogy lehet, hogy sosem ütköznek egy magukhoz hasonló agresszív emberbe,aki lerendezné őket? Csak arra tudok gondolni, hogy nagyon is jól tudják, hogy kivel szemétkedhetnek.

A Te esetedben is! Most odaszólnának ilyen hülyeségeket egy 130 kilós izomagyú, ideges fickónak? Persze ,hogy nem:(

2010. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Humor és túláradó kedvesség - köpni-nyelni nem fognak tudni!!!
2010. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22:29! Az ötlet nagyon jó,amit írsz!de csakis akkor, ha meggyőződésből gondolkodsz így. Ha csak vígasztalod magad, belül pedig forrongsz, akkor sajnos mit sem ér az a filozófia. Kicsit irigylem azokat, akik felül tudnak emelkedni ezeken a helyzeteken és embereken. Azon vagyok, hogy egyszer én is meg tudjam tenni.
2010. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

22:50

Hidd el, meggyőződésből gondolkodom így. Még csak 22 vagyok, de a szomszédok már nem csak Anyáékkal csinálják ezt, hisz én is felnőttem, már nem vagyok gyerek.

Nem is gondolnátok, mennyire beválik, ha illedelmesen köszöntök, közben meg legalább jót szórakoztok. Az ilyenen nem érdemes idegeskedni, annyi minden, az ilyen embereknél fontosabb dolog van a világon.

Szóval tényleg jó módszer, ha nem foglalkoztok vele, az fogja a legjobban kiakasztani- pattoghat utána, ahogy tud.


És valóban fontos, hogy belül is így érezzétek, egy picit át kell gondolni ehhez a dolgokat. A stressz manapság is nagy, csökkenteni kell minden úton-módon.


A szomszédokkal való kapcsolatunkat egy görbével tudom jellemezni; aminek akkor volt csúcsa, amikor "leszálltunk a szintjükre", akkor még jobban elemükben voltak, most viszont ez leágazóban van, és már elértük azt, hogy szerintem őket sem érdekeljük már, már nincs "hírértéke".


:)

2010. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehet 22 évesen bölcsebb vagy, mint én 32 évesen! Igazad van, de olyan nehéz felül emelkedni ezen! Nem rinyálok, de gondold el, mikor a 10 éves lányom levitte a Yorkinkat sétáltatni, és egy bullterrier összemarcangolta a kiskutyát, örültek neki! Azt mondták minek vettünk ilyen kis "puccos" kutyát, meg ilynek! Utána meg a képembe vigyorog és nagyot köszön, ilyen kétszínű! Én meg forrongok a dühtől!
2010. jan. 6. 23:25
 9/13 anonim válasza:
100%
én hatodik éve élek igy, szintén férfi, kisebbségi, társasház,ő szabálytalanul területet foglal és hat éve velem ordit utcaszinten.Értsd:egész utca hallja.Senkit nem érdekel.Annyira belemászott az életembe, hogy már nem tudtam ugy kimenni az ajtón, hogy ne legyen mocskos megjegyzése.Az egész arra megy ki, hogy irjam alá az alapitó okirat módositást,ami neki kb.tizmillió!!!!!!!ft-os többletet jelentene a lakáshoz. Kitartok, nem szólok vissza, mert ha én is orditok ugy érzem lealacsonyodnék az ő szintjére, beszélni viszont nem lehet vele.A birósági perekhez pedig se pénzem se időm, se idegrendszerem.
2010. jan. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mosolyogjál szépen rá,aztán tegyél alá,de úgy,hogy ne tudja,hogy te voltál.Iszonyú szórakoztató amikor neked panaszkodik!

Legszebb öröm a káröröm!

Az se baj,ha csak 1-2 héttel később nyílik rá lehetőséged,jön még ő a te utcádba,hidd el!!!

2010. jan. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!