Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elleptek a muslincák, mit tegyek?

Elleptek a muslincák, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete muslincát találok minden hol. főleg az egyik szobában (ahol nem eszünk, nem iszunk)Már mindent átnéztem de nem tudom honnan jöhetnek. Már a szoba összes zugát befújtam rovar irtóval ekkor látom a sok kis tetemet, de mintha csak egyre többen lennének. Már más szobában is megtaláljuk őket, félek nehogy a konyhát is ellepjék. Mit tegyek??????

2012. márc. 9. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
selejtezzél, erjedő, rothadó kajára jönnek, nincs valami romló alma vagy valami elfekvőben valahol?
2012. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valóban a romló gyümölcsökre jelennek meg!

Elég hozzá akár egy szem szőlő, ami begurult az ágy (röki) alá, vagy két szekrény közé stb. Gondolj vissza, esetleg ilyesmit a közelmúltban ettetek-e valamelyik szobában, és rámold ki a bútorokat a helyükről!

2012. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vegyél egy húsevő növényt. Mi egy kancsókával értünk el remek eredményt, mind repült bele mint a fene, és bele is fulladtak. Igaz, végül a növény két kancsója is belehalt a túltáplálásba, de muslinca sem maradt.


Amúgy meg nézz körbe, tényleg valahol valami gyümölcs lesz. Ha van valahol alma, forgasd meg, sokszor az egyik fele a szép, a másik meg már rohad.

2012. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a húsevő tetszik. Hol lehet kapni? Tudnál esetleg róla linket küldeni?
2012. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hu, mi Zalaegerszegen vettük virágárusnál, meg nem mondom, mi volt a neve... Van nagyon sok féle kancsóka, de a hízókák is remekek ilyen célra. Google-n nézz rá, van sok webshop, ahonnan lehet rendelni.
2012. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi!
2012. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már mindent átnéztem, ami esetleg olyan lehetett azt kiborítottam. Nincs már olyan zug amit ne néztem volna. :S Lehet nézek ilyen húsevő növényt, csak ne hogy olyan jól tápláljuk, hogy végül minket is egyben lenyel.
2012. márc. 9. 21:25
 8/8 Krisztakika válasza:

Szia!

Nem gyümölcsre jönnek,a virágföldben tanyáznak a kis szemetek...

Van, aki azt írja, tőzeglégynek hívják... Nehéz kiirtani. Én is most fogok neki...

2013. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!