Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nekem anyagi problémáimról...

Nekem anyagi problémáimról lenne kérdésem!?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet a majdnem semmiből pénzt csinálni majd kb. 3millió forint tartozás mellet Anyáéknak szeretnék besegíteni valahogy de csak 16 éves vagyok és még Tanuló

tud-e valaki módszert ara hogy valami úton módon ki tudjuk fizetni??? (kérem írjatok)


2011. dec. 21. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Pénzt leginkább munkával lehet csak keresni, de te ehhez még fiatal vagy, most tanulnod kell, pont azért, hogy később ne legyen ilyen gondod.

Ugye meg lehetne még nyerni a lottót, de hát az esélyek...


Sajnos nem hiszem, hogy te most nagyon tudnál segíteni, akkor kell koncentrálnod, hogy felnőtt korodban egyrészt te ne szorulj segítségre, másrészt tudd majd őket támogatni.


Rövid távú megoldást nem tudok, bocsi. :(

2011. dec. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg spórolni azon, amin tudsz. Nem tudom, szoktál-e egyébként, de próbálj meg nem kéregetni tőlük mindenfélére pénzt, csak arra ami a legszükségesebb.

Illetve, ha esetleg hétvégi munkát találsz, azzal már annyit tudsz segíteni, hogy legalább a saját költségeidet tudod fedezni. Hidd el, a legkisebb pénz is segít. Én is így segítettem az egyedülálló anyukámnak. :)

(Egyébként, ha gondolod, olvasd el a Titok című könyvet. Állítólag van, akinek bevált, hogy az abban leírt módszerrel jutott pénzhez.)

Nagyon kedves tőled, hogy segíteni akarsz a szüleidnek. :)

2011. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16 évesen vállalhatsz diákmunkát, de nagyon ügyelni kell, nehogy a tanulásod rovására menjen. A legokosabb, amit tehetsz, az az, hogy nyáron dolgozol, ilyenkor meg spórolsz és nem költekezel feleslegesen.
2011. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézz körül otthon, hogy mivel tudsz spórolni,keveset használd és zárd el a vizet,kapcsold le a villanyt,kapcsold ki a műszaki dolgokat ha nem használod.

Diákszövetkezetnél kereshetsz munkát magadnak,hétvégére,esetleg délutánra.

2011. dec. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm skacok a segítségeteket meg próbálom ezeket a tanácsokat meg fogadni de az a baj hogy abból a 3 millióból

kb. 2.4 hitel és februárban lesznek a hitelek átvizsgálása vagy mi a fenne és ki lakoltatás is.

Csak azért érdekelt hirtelen a téma!

(de várok még ötleteket)

2011. dec. 21. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha váratlanul kifizetné vki a szüleid tartozását, valószínűleg rögtön felvennének egy újabb kölcsönt.
2021. okt. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!