Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi egy panellakás rezsije...

Tibor215321 kérdése:

Mennyi egy panellakás rezsije ahol távhő van?

Figyelt kérdés
konkrétan a fűtésszámla és a melegvíz miatt aggódom ott mennyivel drágább? ki mennyit fizet xkm3-re?
2012. márc. 26. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom most neked részletezni,mert nincs előttem a számla,de nekünk kettőnknek egy 45m" lakásban havi 15-18ezer,ebben benne van a fűtés, hideg, meleg-víz,csatorna,ez télen nyáron ennyi.
2012. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekünk most (53 négyzetméteres lakás) 33ezer volt a február havi távfűtés, ebben benne van a vízmelegítési díj, a vízdíj (hideg+meleg)kéthavi 6000 Ft volt, a csatornázási díjak szennyvíz díjat 9995 Ft-ot számlázott ! (ez több, mint az ivóvíz díja), tehát ez egy hóra 16ezer Ft, úgy hogy 1 éve nagyon spórolok a vízzel, mert tavaly duplája volt.
2012. márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mindenesetre elég fura, hogy nekem 49ezer, az előttem szólónak meg 18ezer jött ki, pedig nem olyan sokkal kisebb a lakás, ekkora különbség lenne kerületekben?
2012. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bp-en laktok? Győri panelba szeretnék költözni
2012. márc. 26. 18:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Én Budapesten, Győrben nem tudom az árakat.
2012. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Számold még hozzá az áramot, gázt, biztosítást, közös költséget, szemétszállítási díjat, hirtelen ennyi jutott eszembe még ezen kívül, irdatlan magasak a panelban az árak.
2012. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
én panelba sosem mennék szar egy hangu vasárnap furnak faragnak bárhol a panelban hallod rendesen . 13 ban lakom bp, és régi tégla amiben lakunk szép helyen , futenek agyba főbe 26 fok vana házban ha hideg van futés gyenge pénz de nem fázunk, viz az meg 2 honapra 5 6 ezer.
2012. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is távfűtés van,50m2 20-25e körül van a víz+fűtés.

Villany 4-5e,gázpalack 5e és 4-5hónapra elég,közös költség 6500 ebben benne van a szemétszállítás is.

+internet,tv, telefon. Nem Budapest.

2012. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

távfűtés télen 30-40e, nyáron 10e

villany: átalány 7e

víz: 4e

közösköltség: 5e


52nmes lakás

2012. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem mennék panelba de ahol lakunk vidéken rossz a közlekedés nélkülözhetetlen az autó gyerekorvoshoz... Bp-re feljárnánk dolgozni férjemmel mindketten 28500ftX2 és még a metró vagy busz amit a munkáltató manapság már nem fizeti egy százalékát sem..... óvoda iskola reggel 7kor lehet lerakni leghamarabb, holott nekem már ekkor javában úton kellene lennem. Segítségünk nincs aki vinné hozná őket. helyben munkalehetőség van felvétel soha nincs. legszívesebben eladnám a lakásunkat vagy csere és irány egy nagyobb város, vidék mondjuk győr központja munkalehetőség szempontjából sem lenne mindegy. így csak 1-ikünk tud elmenni dolgozni annyi pénzért éhen ne haljunk.családi ház lehet olcsóbb a fenntartása de inkább kiadnék plusz 20ezret csak tudjunk dolgozni és akkor is jobban élnénk mint így...
2012. márc. 26. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!