Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Létezik, hogy nem az alattunk...

Létezik, hogy nem az alattunk lakó hallgatja a zenét?

Figyelt kérdés
Egy 10 emeletes házban lakunk, a 2.-n, és folyton halljuk, hogy az alattunk lévő zenét hallgat. Sarok lakás, azon belül is a szoba a legsarkában van, tehát közvetlenül nincs mellette a másik lakás, csak az alsó- ill. a felső szomszéd (a felső szomszéd kisgyerekes család, nem hiszem, hogy rapzenét hallgatnak)... viszont lementem szólni az aalttunk lévőnek, h este 10-kor ne zenéljen már légyszi, erre azt állította, hogy nem ő zenél. Ilyenkor este csak hallkabban halljuk, inkább csak a basszust, de több órán keresztül baromi idegesítő ez a monoton tüm-tüm.. Szerintetek lehet, hogy nem is tőlük halljuk? Kíváncsiságból a padlóra tapasztottam a fülem, h tuti ők-e, és tisztán úgy hallatszik, hogy igen, szóval nem értem :(
2012. márc. 26. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A vasbeton sajnos jól vezeti a hangot. Legjobb, ha végigsétálsz az ajtók előtt, és úgy keresed meg.
2012. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
A mély hangok igen messze el tudnak menni - amikor hallod a zenét, AKKOR menj le oda, ahonnan szerinted hallatszik. OTT az ajtó elött el tudod dönteni, hogy onann jön vagy máshonnan, esetleg AKKOR becsöngetsz.
2012. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerválj egy nyikorgós faágyat, és amikor abbamarad a tum-tum, kezdjetek el töcskölni!
2012. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor valszeg tényleg nem az alattunk lévő a ludas. De akkor szerintetek honnan hallatszódhat le ennyire? Baromi idegesítő, h nem tudom, honnan szól és nem tudok ellene tenni semmit. A folyosóról nem hiszem, h ki tudnám deríteni, mert az ajtón keresztül nem hallatszódnak ki a hangok, meg itt amúgy is mindig ég a lámpa a folyosókon, meg kukucskáló lyukak vannak, a végén még azt hiszik, h be akarok törni hozzájuk vagy vmi:D De akkor honnan jöhet le a hang?
2012. ápr. 2. 19:44
 5/5 anonim válasza:
Ezért jobb kertesházba élni!!!!!!
2012. júl. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!