Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Te milyen gyakran mosol?

Te milyen gyakran mosol?

Figyelt kérdés

Én tegnap megkaptam, hogy igénytelen állat vagyok, mert: -simán felveszek egy farmert 2-3 alkalommal is (ha nem koszos és csak az irodában ücsörögtem benne).

-felveszek egy kardigánt is, 2-3x, főleg ha csak délelőtt van rajtam, mert akkor hűvösebb van, délután lekerül rólam és a vállfán lóg.

-Nem mosok naponta pizsamát, hálóinget (heti 1x mosom őket).

-Nem mosom ki hetente a kabátokat, csak kb havonta, illetve ha koszos lett akkor azonnal.

-Nem mosok naponta törölközőt és nincs külön törölközőm minden testtájamra, leginkább az alfelemre. (1 fürdőlepedőm és egy kis törölközőm van, illetve hajmosáshoz egy....nem összesen van ennyi, csak egyszerre ennyit használok.)

-Nem mosok 3-4 naponta ágyneműhuzatot (kivéve ha nagyon meleg van, nyáron, de akkor is max heti 1x) de alapjáraton 2-3 hetente mosom őket.


Van még aki ilyen igénytelen, mint én? Vagy egyedül vagyok ezzel?



2012. márc. 27. 09:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mosok állandóan,de nem érzem magam igénytelennek. Nem vagy igénytelen.
2012. márc. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
én is hasonlóan csinálom, mint te
2012. márc. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem vagy igénytelen. Amiket írtál időközök, azok teljesen rendben vannak.
2012. márc. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

-természetesen minden nap fürdök.

-reggel, este fogat mosok, mosakszom.

-minden nap tiszta bugyit, zoknit, pólót húzok magamra.

-heti 2x hajat mosok.

Még senki nem mondta, hogy büdös lennék, de amikor ezt elmondtam, hogy nem mosok naponta, igénytelennek lettem nyilvánítva.

2012. márc. 27. 10:12
 5/16 anonim válasza:
100%
Nyugi.
2012. márc. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen rendben van ez így!

Én van, hogy sokkal több napig is hordok egy farmert, mert egyszerűen nem lesz sem koszos, sem büdös, akkor meg feleslegesen nem mosom ki.

Úgy gondolom, ameddig valakinek nincs kellemetlen szaga vagy nem piszkos, addig tőlem annyiszor vesz fel egy ruhát ahányszor jólesik neki.

2012. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 hell-ikon ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális, én is így csinálom.


Nyilván egy tisztaságmániás "sterilizáljunk mindent és azonnal" személy alkotott rólad nem éppen hízelgő véleményt, de annyit is ér.

Kb. tojni rá és kész. ;):)

2012. márc. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így csinálom és nem tartom magam koszosnak és szerintem a környezetem sem engem. Sőt, a 8 éves gyerekem is 2-3 felvesz egy nadrágot vagy kardigánt, hacsak nem történik vele valami baleset. De még a 3 éves is 2× használ egy nacit mosás nélkül. Egy időben az övéiket mostam minden felvétel után, de mióta nem picik, azóta nem. Így is heti kb. 10 gép ruhát mosok, főleg, hogy a nagy heti 4× úszik és 3× tesi óra. Megnézném én azt, aki téged igénytelennek nevezett, lehet fele sem igaz annak, amit mond.
2012. márc. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Vannak a világnak barmai! Én gyűlölöm a pazarlást és a környezetszennyezést, na meg a felesleges plusz munkát.
2012. márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, én is ilyen igénytelen vagyok :)


Még így is heti 7-8-szor megy a mosógépem, 10 köbméter víz fogy havonta. Baromi sok. Mi lenne, ha még ennél is gyakrabban mosnék??? Kabátot én csak szezon után mosok/tisztíttatok, ui. csak egy van, mit veszek fel, ha épp vizes, mert kimostam? Nem szárad meg egy nap alatt.

2012. márc. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!