Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan bérelhetném vissza...

Hogyan bérelhetném vissza kilakoltatás miatt elveszített önkormányzati otthonunkat?

Figyelt kérdés
25 évig laktunk ott! Nagyon hiányzik! Mindent megtennék, egy dolgot kivéve, mivel nem tudom letenni egyösszegben az asztalra a hátralékot a hivatalnak .... Pedig csakis ez az egy megoldás lenne megoldás!

2012. ápr. 11. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

szerintem sehogy

kiadják olyannak ,aki fizetőképes, rajtad meg behajtják a tartozást

értem én, hogy szeretted azt a lakást, de ez az ok kevés ahhoz, hogy ott lakhass, sajnos a bérleti díjat (ami alacsony egy bérelt lakáshoz képest) és a rezsit itt is (mint mindenhol) fizetni kell

2012. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos, sehogy, hacsak nem az új tulajtól albérletbe, feltéve, ha ki akarja adni, de önkormányzati lakásokat úgy tudom, nem lehet albérletbe kiadni.
2012. ápr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nyilvánvaló. Fizetni kell. Miért gondolják hogy nem tudja az ember hogy fizetni kell? A fizetési hajlandóság egy és a fizetőképesség megint egy másik dolog.

Nem, nem erről van itt szó. 25 évi történetről van szó, lehet talán hogy ismertetnem kellene ... és egy kisvárosról. Mindig kiperkáltuk, ha az elmaradás felhalmozódott. Volt ilyen nem egyszer, nem kétszer, tudták és látták hogy nem vagyunk fogyik. Épp, amikor kellett volna, akkor nem volt jövedelem, a bíróság ultimátumot adott úgy, hogy tudták, Apám nyugdijazása közepén van, jómagam meg már a 10.dik állásinterjúra szaladgálok. És letelt a határidő. Pont.

Persze azóta már van nyugdij is, fixen, nem álláskeresési limlom, nekem meg munkabér meg ami kell hozzá. De most már hiába kopogtatok, úgy érzem. Csak hülyét csinálnék magamból. Vagy nem?

2012. ápr. 11. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:

kemémy világot élünk,

ha kisváros, ha nem kisváros, alázkodj meg, és kérdezd meg.

egy megkérdezést megér.

2014. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük, 25 évig mélyen a piaci ár alatt fizettél a lakhatásodért. Ez azért nem mindenkinek adatik meg.
2014. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!