Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten hol a legjobb lakni?

Budapesten hol a legjobb lakni?

Figyelt kérdés
Valamilyen nyugis, természetközeli helyre gondolok, ami nem túl drága és nem kell órákat tömegközlekedni ha valahova el akarok jutni.

2012. ápr. 28. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Esélytelen.

Ami nyugis és olcsó, onnan rengeteget kell utazni (pl. 17. kerület)

Ami nyugis és közel van, az drága (pl. 12. kerület)

Ami olcsó és közel van, az nem nyugis (pl. 8. kerület)


A három együtt nem megy. Valamelyikből engedned kell.

Én amúgy kompromisszumot kötöttem, és Zuglóba költöztem. Nem annyira nyugis, nem annyira olcsó és lehetnék közelebb is, viszont semmiből nem kellett nagyon sokat engednem, csak mindenből egy kicsit.

2012. ápr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ilyen. De én is úgy gondolom, hogy mindent összevetve Zugló megfelelő ilyen szempontból. Természetközeli, mert tele van kisebb parkokkal, játszóterekkel, sok a fa. Jó a közlekedése (kettes metró, éjszakai járatok). Nem túl drága (pesti viszonylatban középkategória árban). Nyugis (mert este nincs nagy autós forgalom, meg hangoskodás).
2012. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát igen én is gondoltam, hogy a három együtt nem fog menni, inkább a legjobb kompromisszumot keresem
2012. ápr. 28. 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én Óbuda legészakibb pontján, Békásmegyeren lakom, elég nyugis, parkos, csendes a környék (lakótelep, nem kertváros, de ha nem a Szentendrei út közvetlen közelében laksz, akkor egyáltalán nem zajos), szerintem a többi kerülethez képest kifejezetten olcsón kapsz lakást (két szoba, 50 négyzetméter körülit 6-7 millióért; 3 szoba, kb. 65 négyzetméterest olyan 8-9 millióért).

A közlekedés azért jó, mert csupa kötött pályás járattal utazhatsz (szentendrei hévvel 20 perc alatt eléred a 4-6-os villamost, vagy a 2-es metrót), így míg mások ülnek a dugóban, te hamar beérhetsz a munkahelyedre. Nyugatinál vagy Astoriánál pl 30 perc alatt ott vagy. Hát, a város másik vége, Pestszentimre és társai elég messze vannak, mivel peremkerületi helyen van Békás.

2012. ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
[Előző vagyok, 10 éve itt lakom, de a kérdésedre válaszolva: szerintem nem itt a legjobb lakni. Ahol én a legjobbnak gondolnám lakni az beleesik a "túl drága" kategóriába.]
2012. ápr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
miért az mi lenne? (mármint ami "túl drága")
2012. ápr. 30. 10:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Pl nekem a 2. kerület tetszik, de ott egy két szobás lakás is minimum 15 millió, de inkább több.
2012. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én imádom az ilyen újépítésű társasházakat, pl amit most az OTP reklámoz mindenhol a Beregszászi útnál, vagy a Lajos utcánál a Sun Palace, de ezekben a 40 négyzetméteres garzon kerül 20 millióba.
2012. máj. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!