Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lenne kedved összeköltözni...

Lenne kedved összeköltözni másik 9 emberrel egy nagy házba (vagy villába) Budapesten?

Figyelt kérdés
Ez csak egy elméleti kérdés,nem minősül ajánlattételnek!De mégis mi a véleményed erről?Jó lehet,ha mondjuk kb 10-en összefognak,(Nem árt,ha előtte megismerik egymást)és kibérelnek együtt egy nagy házat,vagy villát Budán?(Mondjuk 300-500 ezerért is lehet bérelni villát,akár úszómedencéset is.)

2012. máj. 7. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jó lehet. Főleg olyanokkal akikkel jóba vagy és ismered őket, hogy milyenek.
2012. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze nem kell feltétlenül 10 embernek lennie,lehet 7-is,vagy 12,de meg kell találni azt az ideálishoz közelítő számot,amikor még nincsenek zsúfoltan,és elegen vannak ahhoz,hogy a bérleti díj ne legyen túl sok egy személyre vetítve.
2012. máj. 7. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet, ha elég nagy a ház, van elég szoba, szóval nem kell osztozni, akkor jó buli lehet. Én inkább úgy bérelnék, hogy nem teljesen vadidegenekkel, hanem ha mondjuk van egy 2-3 fős baráti társaságom, akkor még 2-3 emberrel akiknek szintén van 2-3 barátjuk. Szóval hogy ne legyen olyan, akit senki nem ismer, nehogy éjszaka kinyírja az egész házat. :D
2012. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A másik meg, hogy akitől bérelné az ember, az kiadja-e vajon 9 személynek...
2012. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Peti, te vagy az? :D

igen, szerintem egész jó buli, de csak olyan emberekkel, akik nagyon alkalmazkodóképesek, és a szabályok következetesen be vannak tartva és tartatva, valamint minden jól meg van szervezve. takarítás, bevásárlás, számlák fizetése.

ja, és persze mindenki legyen megbízható, régi barát vagy ismerős.

2012. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem,mert nyaralás erejéig buli,de aki volt kolis,tudja hogy pár hét után a nem össze illő emberek kikészitik egymást


Gondolok itt rendrakásra,kajacsinálásra,éjjeli bulikra,stb

2012. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az igaz,hogy nagyon fontos,hogy mennyire tudnak alkalmazkodni ezek az emberek,de meg lehetne oldani egy kis szervezéssel,meg közös szabályok meghozásával.
2012. máj. 7. 21:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy honnét jöttél rá,hogy Peti vagyok?De tuti,hogy nem az a Peti,akire gondoltál!:p
2012. máj. 7. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!