Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A padlásomra befészkelték...

A padlásomra befészkelték magukat a nyestek. Hogyan szabadulhatnék meg tőlük?

Figyelt kérdés
Legalábbis valószínűsítem, hogy azok, mert megrágcsálták a csöveket és teleszarták a padlást ilyen fekete, a macskáénál kicsit kisebb szarral. Valamint gyakran hallom, ahogy szaladgálnak, főként éjjel.

2012. jún. 6. 10:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__vadallatok__1636758-n..


Itt megtalálod az én kérdésemre adott válaszokat.

2012. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Most valaki azt mondta, hogy lehet, hogy menyét az, nem is nyest.
2012. jún. 18. 09:09
 13/19 anonim válasza:

figyelj, én úgy szoktam hogy felteszem a rádiót a padlásra és jó hangosan üvöltetem (nem hifi) kb ilyen


[link]


engem, minket nem zavar, de azok a nyestek meg aszt hiszik van ott valaki és inkább elhúznak onnét.


Zala megye... annyi van mint a dög, esténként legalább 5-ször szemezek a kis dögökkel, (21-óra és éjfél között) utána alszok..


tegyél fel valami kis rádiót, a szomszédunk és mi is ezt csinálja eddig hatásos..

2012. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

utolsó vagyok a rádiós..


még ez is hatásos szokott lenni.!

[link]

2012. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ebben a kérdésben miért viselkedik ilyen visszataszítóan a többség? Mi ez az undorító gyilkos indulat? Miért kellene megölni a nyesteket vagy a menyéteket? Máskor, ha egy kiskutyára ferdén néz valaki, mindenki kardot ragad és őrjöng, meg állatvédőkért kiált. A szabadon élő állatok meg valami gyalázatos ellenségek? Meddig gyilkoljuk őket? Amíg van belőlük még néhány élő példány valahol?
2012. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

drága utolsó!


ha majd a te házadnak a tetejét bontják szét, (olyan szinten hogy tartó fő gerendákat rágnák el)


akkor majd megnéznélek!


nekünk volt egy nyaralónk és úgy tönkre vágták a nyestek hogy teljes tető szerkezet csere volt.


és ez ugyan úgy érvényes a családi házakra, sőt gépjárművekre is mivel itt erő szeretettel rágják szét a kábelezést!


tudom hogy képek alapján aranyosak, meg cuki pofák, DE EZ NEM MENTSÉG !

2012. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én vagyok az az utolsó. Évtizedek óta laknak a padlásunkon Balatonon és imádjuk őket. Este a ház mellett hancúroznak, és ha zseblámpával megvilágítjuk őket, még oda is jönnek az ablak alá.. a kislányom is imádja őket. És nem eszik meg a tetőt, nekünk is fa gerenda van, de a nyest az nem hód, nem eszik fát, meg a menyét sem, szóval, semmi bajunk velük. Na jó, szétrágták a nagy matracot a padláson, de amúgy sem volt semmire jó, szóval van fészkük is. Igaz, kupacokba oda kakálnak, de ez még nem ok a gyilkolásra.
2012. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A mi településünkön egy hotel tetőszerkezete égett le, mert a nyest elrágta a villanyvezetéket. (tűzoltósági szakvélemény!)
2012. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én irtom őket, falun lakom és a háziállatokat /szárnyas és egyébb gazdasági/ valahogy meg kell védenem az aranyos dögöktől! Na meg éjjelente aludni szeretnék, nem pedig a drágaszágok hancúrozását hallgatni és sopánkodni a károkozásukon! Tudom, van aki patkányt,egeret,kígyót stb. melenget a lakásában, de az a Ő dolga, a többség nem ilyen! Vagy csak én vagyok kártevő irtó?
2012. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!