Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megijedtem! Mit tegyek! (? )

Megijedtem! Mit tegyek! (? )

Figyelt kérdés
Albérletben élek, panelben, tegnapelőtt kopogtatott nálam egy furcsa férfi, elég ijesztő volt, amint láttam, és így nem mertem beengedni. Barátomnak nem is említettem, mert gondoltam, hogy eltévedt, esetleg részeg... De most újra itt volt és kb 10percig kopogott és csengetett, kiabált, de semmit nem értettem belőle...Nem mertem beengedni, mert tényleg félelmet kelt bennem és a barátom is csak 10után jön haza:( Mit csináljak, ha visszajön? Tényleg kicsit félek :(
2012. jún. 13. 20:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Továbbra se engedd be!
2012. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

megkérdezted ki az? vagy mit akar? vagy kit keres?

addig ne engedd be, ha idegen. és egyedül vagy.

2012. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Mégiscsak ki kéne deríteni,hogy ki az, ha már egyszer visszajár, nem? Főbérlő? Részeg szomszéd? Bolond exbarát apukája? Mittudomén, a barátoddal közösen derítsétek ki, hátha nem is olyan félelmetes.
2012. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Egyébként ki jöhet be a lakásba? Csak a főbérlő, én és esetlegesen a rendőrség, ha van engedélyük rá, nem? Mert valamit kiabált össze-vissza, viszont nem értettem pontosan... De másnak nincs joga bejönni, ugye?
2012. jún. 13. 20:25
 5/27 A kérdező kommentje:
2 hónapja élünk itt, még szinte senkit nem ismerünk, 150km-re lakunk otthonról, főbérlőt ismerem... De ez a valaki teljesen szakadt, meg olyan mintha részeg lenne...
2012. jún. 13. 20:27
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a lakás-tulajt. Kérdezd meg tőle, kinek volt korábban kiadva a lakás, lehet hogy a korábbi bérlő régi ismerőse, aki esetleg most szabadult, vagy lehet, hogy nem is magyar az illető és nem tudja, hogy már más a bérlő.

Ne engedd be, ha ismét visszamegy, hívd a rendőrséget, majd ők kiderítik, mit akar ott.

2012. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Aki idegen lakásba "10percig kopogott és csengetett, kiabált, de semmit nem értettem belőle," az nem egy normális ember, egyáltalán miért kérdés, hogy beengeded, vagy sem?

Erősen kiabáld ki, hogy hívtad a rendőrséget és takarodjon el.

2012. jún. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! Kicsit meg is nyugodtam, de alig várom, hogy a barátom hazaérjen! Most még a Barátok köztöt is takaró alól fogom hallgatni :D
2012. jún. 13. 20:30
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
lehet valami jehova tanú volt :D azt se engedd be.
2012. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy viselkednek jehova tanui, de ha ilyenek, akkor meg kell hagyni, hogy elég furcsa teremtések :D
2012. jún. 13. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!