Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megijedtem! Mit tegyek! (? )

Megijedtem! Mit tegyek! (? )

Figyelt kérdés
Albérletben élek, panelben, tegnapelőtt kopogtatott nálam egy furcsa férfi, elég ijesztő volt, amint láttam, és így nem mertem beengedni. Barátomnak nem is említettem, mert gondoltam, hogy eltévedt, esetleg részeg... De most újra itt volt és kb 10percig kopogott és csengetett, kiabált, de semmit nem értettem belőle...Nem mertem beengedni, mert tényleg félelmet kelt bennem és a barátom is csak 10után jön haza:( Mit csináljak, ha visszajön? Tényleg kicsit félek :(
2012. jún. 13. 20:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem sokat tévedtem, amikor arra gondoltam, hogy ez most jött a sittről és az előző bérlőt keresi.

Persze, ha elvitte helyette a balhét, vagy éppen mielőtt bevonult rábízott néhány értéket, az a másik pedig eltűnt a színről. Ez már az ő dolguk.


Szerencsére nálatok megoldódott a helyzet, és mostmár valóban megnyugodhatsz! További szép napot nektek!

2012. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Valószínüleg cigány lehet.
2012. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Ja hogy csak két hónapja laktok ott?

Mondjuk azért az tényleg érdekelne, hogy ezek szerint te ezt egyedül el sem tudtad volna intézni? Miközben ilyen pofon egyszerű magyarázata volt a dolognak, és mindössze azt kellett megkérdezni a pacáktól, hogy kit keres.

2012. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Látom vannak itt még nehezebb felfogású emberek(kedves utolsó) Nem érted, h tiszta erőből ütötte az ajtót, és hiába kérdeztem tőle, h mit akar, érthetetlenül kiabált, részegnek tűnt... De igazad van, máskor előszeretettel kinyitom az ajtót egy vadidegen agresszív embernek...
2012. jún. 20. 17:54
 25/27 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem mondtam, hogy nyiss ajtót. Csak azt, hogy kérdezd meg, mit akar. Ne haragudj, de nekem akkor is érthetetlen, hogy valaki felnőtt létére ezt nem tudja megoldani.
2012. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Értsd már meg kérlek, hogy megkérdeztem, de részegnek tűnt, kiabált és semmit nem értettem abból amit mond!!
2012. jún. 20. 19:26
 27/27 anonim válasza:
ha elmondod hogy néz ki akkor mond meg mert lehet hogy "ismerem" mert hozzánk is csöngetett és ne nagon menny le puszta kézzel mert engem meg akart támadni lementem de volt eszem és vittem le egy sörösüveget és fejbe vertem azzal hogy szét is tört a fején osz és is menekült.
2012. júl. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!