Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy hűtsem ki a szobámat...

Hogy hűtsem ki a szobámat vagy a lakást ilyen melegbe?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 20:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszaitokat!

Viszont én minden éjjel kinyitom ugye az ablakot és reggel bezárom 7-8 között... használok ventilátort,és mégis tegnap óta 2 fokot ment feljebb a hőmérséklet. 25 volt, most pedig már 27. ez mitől lehet? pedig minden ablak,ajtó ilyenkor zárva és lehuzva a redőny. A szobámba talán 20cm-re nincs csak lehúzva.

2012. jún. 21. 14:59
 12/18 frequency válasza:
86%
Én hajnali 2-kor 30 fokot mértem a szobámban.Új szigetelésű ramaty panel.Azt is agyon kellene csapni aki kitalálta ezt a hungarocell lapos szigetelést.Szigetelés nélkül hajnali 1-re kihűlt a lakás és kényelmesen lehetett aludni.Most meg hajnali fél 5-kor kezd el kihűlni a lakás és 5-kor kel a nap.Faxa.Nem poénból bontották ezeket a szutykokat le a németek a falakról.
2012. jún. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Valaki már írta és ez nem vicc, egy asztali számítógép folyamatos üzemeltetése kánikulában, csukott ablaknál 2-3 fokot is emelhet a belső hőmérsékleten! A régi képcsöves TV szintén!
2012. jún. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
74%
Légkondi.
2012. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
71%
Én ilyenkor jó sok ruhát kimosok és ha kiteregetem, az hűti a szobát. Észrevettem, hogy amelyik szobában teregettem, ott hidegebb volt és frissebb volt a levegő, mint a másik szobában.
2012. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Jojomojo válasza:
100%

Jég a gatyába. :D Nah most komolyan tegyél borogatást a halántékodra és a homlokodra, sokat moss arcot és igyál vizet + forró teát a forró teával nem viccelek, mert Törökországban addig nem adnak semmit kávézóban vendéglőben stb.. amíg nem iszol melegben forró teát, mert kiizzadod magad és hüvösnek érzed megad.


Sok szerencsét! ;)

2012. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Thanxx! :D
2012. jún. 29. 21:16
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha családi ház,akkor locsolj,mert az is hűt.Ültess fákat,mert az eltakarja a házat,persze lombhullatót,mert télen azért jó,ha van egy kis fény.
2014. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!