Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek a hangyainvázió ellen?

Mit tegyek a hangyainvázió ellen?

Figyelt kérdés
Most egy ideje jönnek be a hangyák (átlagos, szárnyas, vegyesen), de csak az én szobámban, anyámékéban nem. Már felporszívóztam, kiürült a rovarirtóflakon, mind kifújtam, de nem akarnak elmenni... tisztaság van, szóval nem is értem. Mit csináljak? Szakemberre most nincsen pénzünk. Amúgy már az ágyamba is bemásznak. Már nagyon unom, és undorító.
2012. jún. 22. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hangya ellen az egyik legjobb a hamu, egy szalonna sütés most jól jön..., Szórd oda ahol feljönnek pár napra, vagy a fészkükbe, körbe a házat... Nem tudom milyen házban laksz...
2012. jún. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kis hangyacsapdákat tegyél a vonulási útjukba. Sokféle márkát lehet kapni. Hetekig hat, és tényleg hatákony. Ha növelni szeretnéd a hatást, akkor szórj ki az útjukra hangyaport is. Szintén lehet kapni, nem is drága. A rovarirtó szakember tényleg drága és hangyák ellen nem is hatékony megoldás.
2012. jún. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Akinek van még ötlete, bevált módszere, írjon! (:
2012. jún. 22. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!