Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy javíthatnék a dolgokon?

Hogy javíthatnék a dolgokon?

Figyelt kérdés

tavaly május 1-jén, kipróbáltatta velem az egyik barátnőm a cigarettát. eleinte nem tetszett, de azóta eléggé rászoktam. 2*szer lebuktam vele anyuék előtt, és a szüleim azt mondták, hogy ha még egyszer elkapnak, akkor a fejemen nyomják el a csikket. nem tudom, hogy mit tehetnék, nem akarom abbahagyni, mert néha elég jól esik :$

viszont van mégvalami. a barátnőm, aki kpróbáltatta, ő volt/még most is a legjobb barátnőm, és apu eltiltott tőle., mert szerinte rossz hatással van rám. többször megvert miatta és most elköltözött, de nekem nagyon hiányzik. és a szüleim mostanra nagyon sokmindent megengednek, azelőtt meg semmit. Miért van ez? hogy oldhatnám meg a találkozát hogy ne tudják meg a szüleim?? kb 1 óra az út a lakhelyeink között :/



2012. jún. 26. 14:00
 1/1 anonim válasza:

Hát nézd te is biztos tudod,hogy a cigaretta káros,úgy hogy le kéne szoknod róla. Ha elszívnál egyet akkor menj és beszélgess valakivel aki előtt nem mersz cigizni. Ha a szüleid azt látják,hogy nem dohányzol, vagy nem tudom hány éves vagy de ha javítasz a jegyeiden többet segítesz otthon a házimunkában meg ilyesmi, akkor lehet,hogy megengedik a találkozást a barátnőddel. Addig meg skype vagy facebook vagy iwiw vagy msn vagy valami ilyesmi...

Tényleg nem tudom jársz-e suliba egyáltalán de ha mondjuk suli után elmész hozzá mondhatod,hogy suliban voltál vagy, hogy egy másik barátodnál.

2012. jún. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!