Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hány fok van nálatok ilyenkor...

Hány fok van nálatok ilyenkor a lakásban/házban ( a szobákban, stb) Hogy oldjátok meg, hogy kicsit lehűljön?

Figyelt kérdés
Nálunk lent a nappaliban kb 23-25 és ventillátorral sem megy lejjebb. A tetőtérben van vagy 30 is. Mi este kitárjuk, úgy 8 után, reggel 7-8 fele meg már besötétítünk.
2012. júl. 3. 15:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Munkahelyen vagyok, irodában, második emelet, 35 fok. Két ventillátor megy a szobában, de csak a meleget kavargatja. Kibírhatatlan :(
2012. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
1 emeleten nálunk 27-29 fok. Ventilátorral próbáljuk enyhíteni, de szinte nem ér semmit..
2012. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Vályogház,23 fok.:)
2012. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
100%
Egyszobás panel, 3. emelet, előbb tusoltam szinte hideg vízzel, és 31.5 fok van jelenleg. Egy szál bugyi, semmi más nem marad meg rajtam... :( Megsültem! Az összes panellakó, akinek nincs légkondija, szenved. :(
2012. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Nem csodálom:( Én meg nem bírom a klímát, tavaly nyáron is a buszon iszonyúan megfáztam tőle. mi be sem szereltettük, bár lehet jövőre beszereljük. Most is megy a ventillátor, de kb mint halottnak a csók:(

Szeretem a nyarat, de ez már nem emberi:( Aludni is nehezen lehet:(

Kitartást!

2012. júl. 3. 15:42
 6/30 anonim ***** válasza:
67%

Épp a szüleimnél vagyok látogatóban, náluk nincs légkondi, vidéki családi ház.

Egyrészt elég sok fát ültettek, ezek árnyékolnak, illetve a szigetelést pár éve megcsináltatták. (annyira jól sikerült, hogy alig szellőzik a lakás...)

Most hoztunk egy oszcilláló torony ventillátort (7 rugóért tacskóból), épp az jár tőlem 5 méterre és teljesen jó idő van bent.

Az ablakok nyitva, de a redőnyök le vannak húzva. Ha nagyon melegnek érzem bent a levegőt (23-25 lehet kb.), akkor kiülök a teraszra cigizni, kicsit nézem a félkómásan alvó kutyát, aztán ha bejövök, mindjárt kellemesen hűvösnek tűnik a levegő :)

De már ők is tervezik légkondi beszerelését.


Mi a fővárosban, belvárosban élünk társasházban, a beton miatt 4-5 fokkal melegebb van, még éjjel is. Légkondi, csukott ablak.


Nekem mániám, hogy jégveremben alszom, így a meleget rosszul viselem éjjel (télen MINDIG nyitott ablaknál alszom, ruha nélkül, állítólag le is rúgom magamról a takarót és ha a férjem betakar, akkor morgok álmomban is ismét lerúgom).

Amíg nem volt klíma, addig vizes pólóban aludtam, illetve egy lefagyasztott palack vizet ruhába csavartam és azt ölelgettem éjjel, mint egy plüssmacit.

Ha felébredtem, kimentem újravizeztem a pólómat, kicseréltem a felolvadt palackot és aludtam tovább.

2012. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló:) A legjobb:) Nagymamám is olyanban lakik:)

Az nem melegszik úgy át:)

2012. júl. 3. 15:43
 8/30 anonim ***** válasza:
27 fok van bent. Bentrol szigetelve van a ház, de akkor sem megy lejebb. Megy a ventillátor, de nem sokat segít. Mindent lehuzunk, bezárunk és csak este 9 után nyitunk ki szelloztetni.
2012. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Mi sorházban lakunk városban, itt a tetőtérben mindig meleg van:) Van három hatalmas tujánk, a teraszon jó idő van, de délután már itt is meleg van.
2012. júl. 3. 15:45
 10/30 anonim ***** válasza:
Nálam a tetőtéri lakásban 34 fok van, de száraz a levegő, be van sötétítve és megy a ventillátor is, így egész jól viselem.
2012. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!