Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapestre felköltözni hülyeség?

Budapestre felköltözni hülyeség?

Figyelt kérdés
Én 19 srác vagyok aki Budapestre szeretne felmenni új életet kezdeni. Szlovákiába lakom és egy baráthoz mennék fel. Remélem szerencsém lesz, találok melót meg ilyenek. Nektek mi a véleményetek??

2012. júl. 11. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél Budapestre költözni, akkor miért is ne?


Nekem személy szerint nem lenne jó ott lakni :) örülök, h elköltözhettem :)


Ha szereted a nyüzsit, a nagy várost, a pörgő életet, akkor biztos jól fogod magad ott érezni.

2012. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

van szakmád? dolgoztál már? mennyi spórolt pénzed van?


gondolom a barátodnál sem lakhatnál ingyen, és kaja is kell. előbb pályázz meg pár állást, ha hívnak, akkor sűrítsd az interjúkat egy hétbe, és azon a héten lakj a barátodnál.


a bizonytalanra idejönni nem érdemes.

2012. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Melót nehezen találni itt is, de még akad, főleg nyáron, eladói, kőműves mellé segéd, felszolgáló, mosogató, raktáros munkák vannak. Más nem nagyon. :( De ha ügyes vagy, nem olyan rossz hely ez.
2012. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szakmám az van Szakács. Sporolt pénzem meg van valamennyi. Még igazán nem dolgoztam mert most jártam ki a sulit. Mennék tovább tanulni,de ha itt a lehetőség,hogy mehetek akkor miért hadjam ki.
2012. júl. 11. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Ó, ezzel a szakmával itt aranybánya lesz neked:) Szakácsot keresnek mindig.
2012. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

akkor gyere! :) csak azért kérdeztem ezeket, mert a semmire nem érdemes feljönni Pestre, h aztán még csóróbban hazamenj.


nyáron szezonja van a vendéglátózásnak, szóval gyere, add be a csinos kis önéletrajzodat sok helyre, és pár héten belül lesz melód.

2012. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pesten sem rossz, de Szlovákiában jobban kereshetnél. Pl. Bratislavaban... Meg ott több a lehetőség.. Szóval ha tudsz Szlovákul érdemesebb Szlovákiában dolgoznod...
2012. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!