Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha most építkeznétek beton-...

Ha most építkeznétek beton- vagy kerámiacserepet választanátok tetőfedő anyagnak? (Kérem, adjátok meg az indokát is, hogy miért döntenétek az egyik vagy a másik mellett! )

Figyelt kérdés

2012. szept. 20. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beton, mert az tovább bírja.
2012. szept. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
beton marha nehéz, nagyon növeli a tető súlyát. inkább kerámia cserép, ezt régebb óta használják és azóta bevált. de szerintem jók a különböző zsindelyek, vannak szinte teljesen cserép kinézetűek is.jó az élettartamuk is.
2012. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Kerámia cserép porózus, rengeteg vizet magába tud szívni, így nehezebb lesz a betonnál. Ezért hamar tönkre megy(40év), szétfagy hajszálreped. Egyébként a súly nem számít, mert a ráesett hó, vagy a szélteher ennek a többszöröse. A zsindely meg 10 év után kuka.

Tetőfedő vagyok.

2012. szept. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sokkal öregebb cserepek is vannak, akár több generációt is kiszolgálnak.nagyszüleim házán is bontott cserép van ma már több mint 60 éves.valamint mikroporózus és nem szív magába annyi vizet, csak párát tud.kicsi a hőtágulása, savaknak lugoknak is jól ellenáll

[link]

2012. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!