Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tanácsot kérnék! 8-9 kg-tól...

Tanácsot kérnék! 8-9 kg-tól szeretnék megszabadulni, ez mind a télen jött fel! Kérdésem a következő: hogyan érhetnék el minél hamarabb, eredményes súlyvesztést? Napi 1000-1500 kcal+mozgás! Szálkásodni is szeretnék eggyúttal!

Figyelt kérdés
Vegetáriánus vagyok! Nem eszem húst, halat, tojást, hagymát, és gombát sem!
2011. febr. 13. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
nagyon örülök, hogy végre törődik valaki a hagymák érzéseivel!
2011. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az-az 1000-1500 kcal nagyon kevés!! Ne koplalj nincs értelme.


[link]

2011. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tejet iszol? mert akkor a tejtermékek, a bab és a szója a fehérjeforrásaid.


amúgy sztem a szegény kisbocik elől ne idd el a tejet...

2011. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, tejet iszok! Ahhoz nem kell az állat vérét ontani! (a gomba és hagyma pedig most az én "titkom" marad) de ha kíváncsi vagy hogy miért nem fogyasztom megoszthatom! :)
2011. febr. 13. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:

A szálkásítás más szóval zsírleadás... szóval nem értem mit jelent, amikor azt írod, hogy "szálkásodni is szeretnék egyúttal"

Tejet igyál, pont olyan, mintha bármilyen üdítőt innál. Fehérje tartalma szinte nulla, tejcukor, tejzsír, meg víz... vitamin semmi, ásványi anyag semmi... Minden tej tejporból készül, közük nincs már a bocihoz. Bár az se lenne jobb, egy deci friss tehéntej közel 100 kalória, mert tiszta zsír.

2011. febr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdekes vegetáriánus vagy baz*d+. É is voltam régebben vega és tök sovány voltam, és egészséges (züldség, gyümölcs minden kaja amit ebből lehet készíteni, szója, sajt, tejtermékek, gomba, tojás).

Biztos tök sz*r kajákat eszel. Ha nem eszel húst, tojást, hagymát, gombát és halat sem, akkor mit eszel?? Csokoládét tésztát és kenyeret? No comment.


Az igazi vegetáriánus nem így érkezik mint te. Te nem vegetáriánus vagy, te rosszul étkezel.


Csak azt nem értem tojást miért nem eszel? Az nem kiscsirke:S

2011. febr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm a kedves jelzőket...! Szóval nem eszek húst, tojást, gombát, hagymát, vallási okokból eredően! A mindenit...hát szerinted milyen az igazi vegetáriánus? Talán Te magad az volnál?
2011. febr. 14. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!