Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt szeretnék...

Egy hónap alatt szeretnék minél több kilótól megszabadulni. Hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés
Egyéb diétákkal már jelentősen fogytam, viszont az utolsó kilók sehogy sem mennek le rólam. Hiába élek salátán, vagy mozgok, egyszerűen nem megy le. Gondoltam bevállalok valami irtó drasztikus módszert, hátha segít. Egyébként kb 10 kilónak kellene lemennie. Minden ötletet szívesen fogadok :)
2012. máj. 28. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű: kevesebb kalóriát vigyél be, mint amennyit lemozogsz. Ne egyél cukros kaját, maximum minimálisat (mert valamennyi cukor azért kell a szervezetnek, pl. reggeli kávédba tehetsz cukrot, vagy napi egy kocka étcsoki)

Ne egyél zsíros kaját, kolbász és szalámi helyett csirkemellsonka.

Sima fehér kenyér helyett abonett vagy teljes kiőrlésű.

Péksütiket felejtsd el, helyettük gyümi, zöldség. Köretnek ne tészta és rizs, hanem párolt zöldség. Ha nagyon tésztázni akarsz, heti 1-szer durumtészta.


És mellette minden nap torna, vagy futás.


Nekem ennyire sima módszerrel ment le 5 hónap alatt 20 kiló szülés után, majd most 2 hónap alatt 10.

Illetve ez nem is módszer....ez simán józan paraszti ész.

2012. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy hónap alatt ne várj 10 kilót. Én is úgy fogytam ahogy az előttem válaszoló leírta csak nem sportoltam és NEM izomból vesztettem mert utána meglett nézve a testzsír százalékom és jelentősen csökkent. Én 1 hónap alatt 4 kilót adtam le úgy hogy semmit nem vontam meg magamtól,csak kevesebbet ettem belőle.
2012. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, de már túl vagyok a szénhidrátmentes diétán is. Sokat mozgok a munkám miatt, e mellett igaz még lehetne némi plusz sport. Megpróbálom akkor a még szigorúbb változatot. A zsír egyébként a hasam tájékán van :(
2012. máj. 28. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!