Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Jó sporolásnak az is ha a...

Jó sporolásnak az is ha a férjem a 2 éves kisgyerek és én is egy kád vizet használunk esténként?

Figyelt kérdés
Min lehet még sporolni?
2010. nov. 25. 13:05
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
9%

Pfff..ne haragudj, de ez igénytelenség.

Nagyon.

A sorrendre azért kiváncsi lennék.

2010. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
86%
Mi például a fürdővízből, vagy a mosógép leengedett vizéből öntjük le a WC-t. Öten vagyunk és 1100-1200 forint a víz köbmétere.
2010. nov. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ezzel nincs semmi gond. Mi is többen használunk egy vizet. Mivel minden nap fürdünk egyikünk sem olyan koszos, hogy undi legyen.
2010. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, szerintem ugyanott tartotok anyagilag, mintha ti ketten zuhanyoznátok és a két gyerek fürödne egy vízben, amit melegítetek.

Mire lefürödtök mind a négyen, addig gondolom kell forróvizet hozzáadni, nem?

Mert mire a 4.családtag sorra kerül, szerintem igencsak kihűl a víz.

2010. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

Na hál Istennek!!:))

Az elsőt épp elakartam küldeni az anyjába de lehiggadtam kettőtök miatt.:)) köszi. na és akkor evvel sporolok szerintetek?

2010. nov. 25. 13:19
 6/47 anonim ***** válasza:
14%

Lehet, hogy csak én undorodom, de ha arra gondolok, hogy az ember a nemi szervét is oda mossa.

Brrrr!

Család ide vagy oda!

Akkor inkább mosakszom.

2010. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

13:19-es hát nem igazán.

először is egy gyerek van ő a 2 éves. apával fürdik ,közös fürdés játékkal:). Ez kb. 20 percnyi idő.Utána rögtön én megyek és nem engedek hozzá vizet, sietek és hamar lefürdök.

2010. nov. 25. 13:22
 8/47 anonim ***** válasza:
21%
hát én nem ezen spórolnék. Ami az egyikről lefolyik kosz, te abban megfürdesz. hát gratulálok. inkább fürdök csak 2 percig hideg vízben, vagy lavórban, mint így.
2010. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
6%

Pfujjj...saját apjával fürdik a gyerek.

Na, ezt nevezem háztartásnak.

2010. nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
35%

A zuhannyal jobban lehet spórolni, a fürdéshez tele kell engedni a kádat vízzel ami elég sok, egy kádnyi vízből bőven lezuhanyoztok ketten, a gyereknek meg elég egy lavór víz, mert pici.

Amúgy 2 éveseknek szokása belepisilni a kádba, meg az sem egészséges, hogy felnőttekkel együtt fürdik. Ha beteg lesz az többe fog kerülni, mint amennyit spóroltok.


A WC leöntésével tényleg sokat lehet spórolni.

2010. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!