Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 8. kerület Baross utca. Rossz...

8. kerület Baross utca. Rossz környék?

Figyelt kérdés
Az egyik üzletbe eladót kerestek, jelentkeztem, behívtak interjúra. Annyira nem is vettem figyelembe hogy hol is van ez az üzlet, csak most esett le. A nyitvatartási idő 8ig van, lehet addig kellene néha bent lenni. 22 éves lányként, veszélyes lenne hazajárni onnan pl a metróhoz?
2012. szept. 22. 22:53
1 2
 1/15 anonim válasza:
32%
Ha szereted a cigányokat, meg ha belédkötnek, akkor jó helyen van.
2012. szept. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Pont ezért tennem fel a kérdést...

De amúgy 80 valamennyi a szám, ha ez számít...

2012. szept. 22. 23:06
 3/15 anonim válasza:
Szerintem az elég necces.
2012. szept. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Baross utcában dolgozom, és egy másik helyen 5-6 évig dolgoztam, szintén a Baross utcában. Semmi különös. Persze, vannak romák, de máshol is.
2012. szept. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
33%
22 éves lány... felejtős szerintem a dolog!! Bár nem ismerlek, de elméletben is féltelek.
2012. szept. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ melyik metróhoz. De egyébként ott áll meg több busz is, amelyik a Nagykörút felé megy, arra nyugodtan felszállhatsz és akkor már semmi gond nincs. Gyalog a Leonardo da Vinci vagy a Szigony utcán például a Klinikák megállóig inkább nem mennék! Egyébként fokozatosan javul a környék!
2012. szept. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Na ne vicceljünk már! Mondom, hogy ott dolgoztam és dolgozom ma is... sokszor mentem haza este. Még soha nem bántott senki. Mi ott az a nagyon veszélyes??
2012. szept. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem menj, de azért egy gázspray nem árt ha van a zsebedben.(én gyakran járok arra és lekopogom, de még nem ért atrocitás, nem értem miért hiszik azt az emberek hogy ennyire brutális ott a helyzet... a Magdolna negyed inkább, ami fosatósabb, meg a MÁVAG-kolónia.)
2012. szept. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Én is sokat jártam a Szigony utcában, éjszaka is, pont ott még soha senki nem kötött belém. Ennek ellenére fegyver nélkül nappal sem mennék arra.
2012. szept. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%

Szia!

Házról házra más.


Látom, valaki a cigányokat írta. Ezt mindig azok szokták írni, akik még soha nem is jártak a Baross utcában, nemhogy laktak volna.

Én eddig 3 házban laktam a Barossban, az egyikben egy cigány család volt a 73-ból, a másodikban nulla a 90-ből, és menet közben költöztek be két lakásba: a földszinten egy nagyon csendes idősebb néni, és a másodikon egy nagyon nett család, akik márvánnyal újítottak fel mindent. Most a házban gondnok lakik, ezért különösen jó háznak számít, és a gondnok cigány. ÉS még egy cimbalmos is költözött be menet közben. Itt is 90 feletti lakásszám van. Szóval ez az arány nálunk.

Nekem nagyon jó környék, mivel az összes országos művelődési, politikai, közigazgatási, egészségügyi intézmény, ami létezik, itt van 1-2 perc sétára. Nekem bérletem sincs, gyalog eljutok bárhova 10 percen belül, ami csak kellhet.

A házat kell megnézni nagyon és körbekérdezgetni.

Ha gondolod, priviben megmondom, melyiket nem javaslom, ha venni akarsz.

2012. szept. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!