Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kinek mennyit fogyaszt az...

Kinek mennyit fogyaszt az energia takarékos mélyhűtője?

Figyelt kérdés
Írjátok meg azt is, milyen márkájú és hány literes. Köszönöm mindenkinek.

2012. okt. 13. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre vonatkozó információt a használati útmutatóban találsz.

Ha a valóságban szeretnéd lemérni akkor, azt hitelesen úgy tudod, hogy egy 24 órán keresztül csak a hűtő van használva a lakásban és semmi más.Följegyzed a kezdő és végső villanyóra állást.

2012. okt. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom lemérni egyik hűtőét sem, mert nincs. Egy ősrégi Gorenjét használunk. Szeptemberben nem voltunk itthon 30 napig. Minden mást kikapcsoltunk, csak azt üzemeltettük. Az eredmény megdöbbentő; 2,5 kW-ot fogyaszt naponta. A hajunk az égnek állt!
2012. okt. 14. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Használt 60literest vettünk pár hónapja,évente 180 KWh körül fogyaszt.Tehát napi fél kwh kb.10ezerért vettük,2 főre tökéletes.

Nagyon meg kell nézni.

Előtte nekem is valami 30 éves volt,2 kwh-t fogyasztottnaponta,rémes.Ingyen adtam,csak vigyék...


Nem kell újat venni,vatera,jófogás és társain van fenn sok,futár 5ezerért országon belül bárhova elviszi,pár ónap alatt behozza az árát,utána már spórolás az előzőhöz képest.

2012. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!