Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Másnak is akadt gondja a...

Másnak is akadt gondja a T-com-al úgy, hogy nem is az ügyfele?

Figyelt kérdés

Hétfőn lesz egy hete, amikor a házunk előtt csőtörés miatt kibontották az árkot, ahol elvágták a telefon vonalat, amire 1 ügyfél van rákötve. Mi nem vagyunk az ügyfelük, a szomszédomék azok. Most náluk se net, se telefon. Ekkor be is lett jelentve a dolog. A T-com azt mondta, hogy 1 héten belül kijönnek. Hát azóta is jönnek. A szomszédomék ma jöttek haza nyaralásból és ma vették csak észre, hogy nincs telefon. Bejelentették ők is, mire a t-com szerint(ők úgy látják) eljut hozzájuk a jel.

Gondoltam hogy én is bejelentem újra a dolgot, hátha kijönnek. A 1412-es telefonszámon kivül más nincs, ahol csak akkor lehet bejelenteni hibát, ha ügyfelük vagy. A 194 az már május 1-től nem él, csak itt lehet intézni mindent, ha ügyfél vagy! Hát azt hiszem sosem leszek az! :D Egy ilyen nagy cég miért nem tud egy rendes hibabejelentőt csinálni??? Vicces nagyon. Ki tudja mikor fognak kijönni, addig meg csak üljünk és várjunk!


2009. aug. 15. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt próbáld:

06 80 555 194

2009. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem meglepő... Nálunk, a faluban, csinálták a kábeltévét-netet, és áll egy villanyoszlop az udvarunkban, ami ugyebár a mi saját tulajdonunk. Erre mit csináltak? Lenyomták a kerítésünket, bemásztak a kertbe, és szó nélkül rákötötték a madzagjukat a karónkra... A kerítés azóta is úgy lenne, ha azóta nem tarolta volna le egy autós...
2009. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez is megszűnt már május 1-el!
2009. aug. 15. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!